Gdański ZUS zaprasza na webinarium: "E-wizyta w ZUS"

Laptop
Tczew - Gdański ZUS zaprasza na webinarium: "E-wizyta w ZUS"
Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Gdańsku zaprasza zainteresowanych na bezpłatne szkolenie online. Szkolenie zatytułowane "E-wizyta w ZUS" rozpocznie się 4 marca 2021 r. o godzinie 10.00 , a potrwa ok. 2 godzin.

Z e-wizyty w ZUS można korzystać od października ubiegłego roku. Codziennie taką formę kontaktu wybiera kilkaset osób. Wideorozmowa z ekspertem umożliwia załatwienie wielu spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu i kamerą. Podczas e- wizyty można wyjaśnić sprawy dotyczące krajowych i zagranicznych emerytur i rent, zasiłków, kwestii związanych z prowadzeniem firmy, czy potwierdzenia profilu PUE. W sprawach dotyczących zasiłków oraz emerytur i rent można także umawiać się na konsultacje w języku migowym PJM.

- Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem: aleksandra.mlodak@zus.pl. W zgłoszeniu prosimy wskazać: adres mailowy, na który wyślemy link do szkolenia, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. - mówi Regionalny Rzecznik Prasowy województwa pomorskiego, Krzysztof Cieszyński.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Monika_gość_gość_gość

  28.02.2021, 00:15

  Hej

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) tnij.tcz.pl/?u=33e843

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx4.xx7 
 • Monika_gość_gość_gość

  28.02.2021, 00:16

  Hej

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) tnij.tcz.pl/?u=62f0c8

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.