OSP Rakowiec w KSRG

(fot. gniew.pl)
Tczew - OSP Rakowiec w KSRG
Od 1995 roku funkcjonuje w Polsce, zorganizowany przez Państwową Straż Pożarną, krajowy system ratowniczo-gaśniczy (KSRG), którego podstawowym celem jest ochrona życia, zdrowia, mienia i środowiska. 10 lutego, na mocy podpisanego porozumienia przedłużono przynależność OSP Rakowiec do KSRG na kolejnych 5 lat.

Procedura włączenia jednostki OSP do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego opiera się na zapisach Rozporządzenia MSWiA ws. zakresu, szczegółowych warunków i trybu włączania jednostek ochrony przeciwpożarowej do KSRG oraz opracowanej przez Komendę Główną PSP Procedurze P-23. Włączenie jednostki OSP do struktur KSRG wymaga przedłożenia do Komendy Wojewódzkiej PSP stosownej dokumentacji, tj. wniosku o włączenie, karty jednostki OSP, porozumienia z właściwą obszarowo komendą powiatową/miejską PSP oraz władzami samorządowymi.

10 lutego w siedzibie gniewskiego magistratu miało miejsce spotkanie Burmistrza Miasta i Gminy Gniew Macieja Czarneckiego z kierownictwem KP PSP w Tczewie Andrzejem Mrozem i Zbigniewem Rzepką, władzami OSP Rakowiec - prezesem Jackiem Dmuchowskim i naczelnikiem Dariuszem Pofelskim oraz Komendantem Gminnym Zarządu gminnych OSP Tadeuszem Kordeckim. W jego trakcie podpisano wygasające porozumienie, na mocy którego przedłużono przynależność OSP Rakowiec do KSRG na kolejnych 5 lat.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Monika_gość_gość_gość

  28.02.2021, 00:15

  Hej

  Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) tnij.tcz.pl/?u=1e9679

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.