Jubilaci nagrodzeni za długoletnie pożycie

(fot. M. Mykowska)
Tczew - Jubilaci nagrodzeni za długoletnie pożycie
Ze względu na epidemię, w trosce o bezpieczeństwo naszych seniorów, tczewski ratusz nie organizował w ostatnich miesiącach uroczystości przekazywania gratulacji i nagród za długoletnie pożycie małżeńskie. Jak wyjaśniają urzędnicy, to nie znaczy, że nagrody przepadły.

- W ostatnich dniach gościliśmy jubilatów, którzy obchodzili złote gody jeszcze w 2019 r. Kolejne pary będziemy również zapraszać do Urzędu Stanu Cywilnego, ale indywidualnie. Mimo, że nie mogliśmy się spotkać osobiście, życzę Państwu dużo zdrowia i jeszcze wielu wspólnych szczęśliwych lat. - napisał na portalu społecznościowym prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki.

Złoty jubileusz obchodzili:

Elżbieta i Bogdan Belka, Krystyna i Konrad Kampowscy, Lidia i Józef Kosowscy (na zdjęciu), Wanda i Franciszek Kuczma, Halina i Zbigniew Kunikowscy, Halina i Bernard Mielewczyk, Jadwiga i Jerzy Mitrus, Halina i Jerzy Opala, Barbara i Zygmunt Orzłowscy, Irena i Bronisław Ostrowscy, Krystyna i Ryszard Otremba, Barbara i Roman Urbańscy, Anna i Stanisław Pachulscy, Elżbieta i Brunon Pażuchowscy, Barbara i Zenon Różanowscy, Urszula i Bernard Sucheccy, Wiesława i Zbigniew Wolińscy, Teresa i Wojciech Wójcik, Krystyna i Grzegorz Wrzałka.


Drukuj
Prześlij dalej