Pożegnali komendanta z Pelplina

Pożegnanie (fot. KPP Tczew)
Tczew - Pożegnali komendanta z Pelplina

zobacz galerię zdjęć: 1
Wczoraj odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Pelplinie, podinsp. Wojciecha Chojnackiego, który dzisiaj przeszedł na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Tczewie, insp. Dariusz Krasula w obecności burmistrza i zastępcy burmistrza Pelplina, podziękował podinsp. Wojciechowi Chojnackiemu za 28 lat służby w policyjnym mundurze.

Wczoraj w Komisariacie Policji w Pelplinie odbyło się pożegnanie podinsp. Wojciecha Chojnackiego, w związku z jego odejściem na emeryturę.

- Podinsp. Wojciech Chojnacki pełnił służbę w Policji od 28 lat na różnych stanowiskach, zarówno w pionie prewencji jaki i dochodzeniowo-śledczym. Był m.in. dzielnicowym, specjalistą w wydziale dochodzeniowo-śledczym, a po czterech latach został specjalistą zespołu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. W 2006 roku został Komendantem Komisariatu w Pelplinie, gdzie pełnił służbę do dnia wczorajszego. Podinsp. Wojciech Chojnacki w okresie służby był nagrodzony srebrnym medalem za długoletnią służbę oraz otrzymał brązową odznakę "Zasłużonego Policjanta". - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Ze względu na obostrzenia związane z chorobą Covid-19, uroczystość odbyła się w nielicznym gronie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Komendant Powiatowy Policji w Tczewie w obecności burmistrza i zastępcy burmistrza Pelplina podziękował podinsp. Wojciechowi Chojnackiemu za pełną zaangażowania służbę.


Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Pelplinie zostały powierzone kom. Maciejowi Wołyńskiemu, który do tej pory pełnił funkcję specjalisty Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego i Operacji Policyjnych Wydziału Sztab Policji.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • a_gość

  09.02.2021, 21:18

  A maseczka ? .... czemu Pan Komendant nie ma maseczki?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • Ala_gość

  10.02.2021, 05:09

  Moze jak bedzie nowy komendant to bedzie wkoncu widac policje w Pelplinie

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx0.xx0 
 • Zgred_gość

  10.02.2021, 07:44

  Optymistka z ciebie

  Pewnie sam w ptarol wyruszy.

  Cytuj
  IP: 77.254.xx8.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.