Konkurs na najpiękniejszy balkon i otoczenie. Ostatnie chwile na zgłoszenia

Najładniej utrzymany dom, balkon, elewację, otoczenie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Konkurs na najpiękniejszy balkon i otoczenie. Ostatnie chwile na zgłoszenia
Już po raz 22. prezydent Tczewa ogłasza konkurs na "Najładniej utrzymany dom, balkon, elewację budynku, otoczenie". Celem konkursu zachęcenie mieszkańców do dbania o własne otoczenie i nagradzanie tych, którzy w ten sposób przyczyniają się do upiększania całego miasta. To już ostatnie chwile na zgłoszenia.

Konkurs przeprowadzany jest w następujących kategoriach:

- dla budynków jednorodzinnych - gdzie oceniana będzie elewacja budynku, zagospodarowanie działki oraz utrzymanie otoczenia

- dla budynków wielomieszkaniowych, gdzie ocenianie będzie:


- zagospodarowanie i utrzymanie otoczenia

- najładniej utrzymany balkon

- elewację budynku w obszarze rewitalizacji

Do konkursu w kategorii budynek wielomieszkaniowy:

balkony - dopuszcza się zgłoszenia osób corocznie

otoczenie - dopuszcza się zgłoszenia nie częściej jak raz na 3 lata terenów

poprzednio nagrodzonych

elewacja budynku - zgłoszenie, winno zawierać dokumentację fotograficzną elewacji budynku przed i po remoncie - odnowieniu oraz kopie dokumentów: zgłoszenie robót lub kopie postanowienia miejskiego konserwatora zabytków lub decyzji na wykonanie robót wydanej przez miejskiego konserwatora zabytków.Konkurs na najładniejszą elewację kierowany jest do wspólnot mieszkaniowych, administratorów i zarządców budynków, które ukończyły remont lub renowacje budynku w części obejmującej przynajmniej jego fasadę w roku 2018.Do konkursu w kategorii budynek jednorodzinny dopuszcza się zgłoszenie posesji poprzednio nagrodzonej nie częściej jak co 5 lat.


Uczestnik konkursu może być nagrodzony tylko w jednej kategorii.

Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby fizyczne z terenu miasta Tczewa. Należy przedstawić aktualne zdjęcie zgłaszanej posesji, balkonu, otoczenia.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 31.07.2019 r. w Wydziale Spraw Komunalnych i Inwestycji II piętro pok. 42-43 tel. 58 77 59 439/

Nie będą brane pod uwagę zgłoszenia przysyłane drogą e-mail

Drukuj
Prześlij dalej