Odeszła Katarzyna Mejna - wieloletnia Sekretarz Miasta [AKTUALIZACJA]

Smutna wiadomość dla samorządu tczewskiego. W poniedziałkowy wieczór (09.05) odeszła Katarzyna Mejna - wieloletnia Sekretarz Miasta.

Katarzyna Mejna swoją karierę zawodową związała z Urzędem Miejskim w Tczewie. Od 2011 roku pełniła funkcję Sekretarz Miasta.- Dzisiaj, nagle i niespodziewanie, odeszła od nas Katarzyna Mejna, sekretarz miasta. Kilka dni temu obchodziła swoje 50-te urodziny. Należała do grona moich najbliższych współpracowników. Ciągle nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Kasiu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało - napisał w mediach społecznościowych prezydent Tczewa, Mirosław Pobłocki.

O dacie i miejscu pogrzebu poinformujemy w aktualizacji artykułu.

Aktualizacja 10.05:

Pogrzeb Katarzyny Mejny odbędzie się w piątek: o godz. 11.30 - msza w kościele Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na os. Suchostrzygi (o godz. 11.00 różaniec), pochówek na cmentarzu przy ul. Gdańskiej.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)

 • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
 • +11

  Małgorzata_gość

  09.05.2022, 22:34

  Wyrazy głębokiego współczucia

  Najszczersze kondolencje dla całej rodziny,Pani Kasia była bardzo dobrym człowiekiem, będzie mi pani bardzo brakować,cieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą ????????????????????

  IP: 109.207.xx4.xx3 
 • +5

  lokis_gość

  10.05.2022, 07:39

  Bardzo smutna wiadomość

  Bardzo smutna wiadomość. Panią Katarzynę Mejnę znałem od lat. Była bardzo dobrym samorządowcem i prężnie kierowała Magistratem. Niech spoczywa w pokoju. RIP

  IP: 78.31.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.