Chcesz zapytać o fundusze europejskie? Przyjdź do Domu Przedsiębiorcy

Dom Przedsiębiorcy (fot. tcz.pl)
Tczew - Chcesz zapytać o fundusze europejskie? Przyjdź do Domu Przedsiębiorcy
Zakładasz firmę i nie wiesz, gdzie szukać funduszy? Prowadzisz już działalność, ale jesteś zainteresowany pozyskaniem unijnej dotacji? Gubisz się w gąszczu przepisów? Zgłoś się do Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, który przygotował specjalną ofertę dla wszystkich zainteresowanych pozyskaniem unijnych pieniędzy.

Już dzisiaj (18.05) rusza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Jednostka zaprasza wszystkich zainteresowanych w każdą środę w godzinach 8.00 - 15.30 do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie (pokój nr 18):

- Z naszych porad mogą skorzystać wszyscy zainteresowani pozyskaniem dotacji - zarówno osoby już prowadzące działalność, ale także wszyscy ci, którzy dopiero będą startować z własnym biznesem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z naszych porad - zachęca Hanna Pietrzkiewicz, kierownik Biura ds. Wspierania Przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Tczewie.

Przypomnijmy, że Dom Przedsiębiorcy swoje podwoje otworzył w kwietniu br. Można tu zarejestrować działalność gospodarczą, a także złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Instytucja pomoże w zdobywaniu niezbędnych informacji gospodarczych, dzięki współpracy z instytucjami otoczenia biznesu oraz - w przyszłości - z ośrodkami akademickimi. Proponuje także miejsce do spotkań dla organizacji przedsiębiorców. Tutaj będzie również działał jedyny w powiecie tczewskim inkubator przedsiębiorczości.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  k00rba_gość

  18.05.2011, 01:19

  oby zazdrościli nam , mając czego

  Są społeczności gminne,powiatowe i społecznościowe, które zazdroszczą nam tczewianom, tego typu" placówki". Oby jednak spełniła swoje zadania. Do tej pory to tylko przyklasnąć - umiejętnym wykorzystaniu unijnych pieniędzy. Na efekty działalności musimy troszkę poczekać. Obyście Kochani nie spoczęli na objętych, wraz z tworzeniem się - stołkach. Życzę owocnej pracy na rzecz przedsiębiorców, bo to my tworzymy miejsca pracy.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx3 
 • +1

  saif_gość

  18.05.2011, 07:29

  kolejny bubel

  to kolejny eurokratyczny twór tworzony po to by móc posadzić znajomków na stołkach.Obniżcie podatki, uproszczcie prawo,zmniejszcie biurokracje i to będzie najlepsze dla przedsiębiorców.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx6 
 • -1

  el_sadi_gość

  18.05.2011, 14:41

  gdzie to jest?

  Czytam o tym Domu Przedsiębiorcy już któryś artykuł, ale nigdzie nie znalezłem jego adresu. Samo zdjęcie to za mało.

  Odpowiedz
  IP: 194.237.xx2.xxx 
 • Rogi

  18.05.2011, 16:54

  Na Westerplatte.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • Marcel_gość

  18.05.2011, 21:39

  adres

  Obrońców Westerplatte 3 , za pocztą na starym mieście :)

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.