Nowy wicewojewoda pomorski

(fot. Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku)
Tczew - Nowy wicewojewoda pomorski
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Michała Bąkowskiego na stanowisko II Wicewojewody Pomorskiego. Nominację wręczył Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich.

Michał Bąkowski urodził się w 1991 roku w Gdańsku. Ukończył studia na kierunku prawo, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w kancelariach prawnych, zajmując się zagadnieniami z zakresu prawa administracyjnego. W swojej praktyce zawodowej wielokrotnie występował w charakterze pełnomocnika, zarządzał projektami oraz koordynował specjalistyczne zespoły prawne.

Od 2015 roku związany z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie pozostaje zatrudniony jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego. W ramach swoich obowiązków zajmuje się problematyką: prawa administracyjnego, postępowania administracyjnego, postępowania sądowoadministracyjnego oraz egzekucji administracyjnej. Autor publikacji z zakresu prawa administracyjnego oraz uczestnik wielu konferencji naukowych.


Od dnia 27 maja 2020 roku sprawuje urząd II Wicewojewody Pomorskiego.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • xxx_gość_gość

  01.06.2020, 13:08

  No właśnie ....

  Ręka, rękę myje ........ poplecznicy JK zawłaszczają wszystko i wtedy się dziwić postawie Pani Prezydent Dulkiewicz. Zdjęcie bardzo słabego prezydenta na całej ścianie, a flag UE z której czerpiemy pieniądze BRAK ! To skandal ........, no cóż, mam nadzieję, że już nie długo. Zacznijmy od zmiany Andrzeja ....... zadeklarowany zwolennik PO.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx3 
 • -1

  FUJ _gość

  01.06.2020, 13:49

  TANIE PAŃSTWO

  II WICEWOJEWODA teraz nagle jest bardzo potrzebny na wymioty mnie zbiera jak widzę te pisowskie przekręty

  Cytuj
  IP: 5.173.xx1.xx0 
 • -5

  "Hydraulik"_gość

  01.06.2020, 14:31

  dlatego....

  ....staram sie unikac placenia podatkow w kraju na rzecz Holandii, w ktorej wykonuje niemalze 50% zlecen. Procedury prostsze i klarowne! Nie czuje sie upokorzany dokladaniem wlasnych pieniedzy do korytka partujnych bonzow! Wlasnie zostalem powiadomiony o mozliwosci przekladania polskich zlecen do holenderskiej filii, aby sprawnie i beztrosko zarzadzac firma!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx2 
 • +2

  MIchał_gość

  01.06.2020, 15:24

  pytanie

  Czy Tomasz Bąkowski jest dumny?

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.