Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów!
Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!


Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Nabór wniosków trwa do 5 lipca 2020!
Projekty mogą być realizowane od 1 sierpnia do 15 listopada 2020.

Do zdobycia maksymalnie 5000 zł na realizację Waszych inicjatyw!

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatora: fundacjapokolenia.pl. Bieżące informacje także na: facebook.com/akumulatorspoleczny .

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl , wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Masz pytania, dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? W czerwcu zorganizowane zostaną spotkania informacyjno-szkoleniowe on-line. Niebawem ruszy na nie rejestracja - bieżące informacji na stronie internetowej Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i profilu na FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.
Operator - w subregionie nadwiślańskim Fundacja Pokolenia - zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski (istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę spotkania)! Kontakt tel. 58 352 45 46, e-mail: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl , FB: facebook.com/fundacja.pokolenia.


Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu FIO oraz Powiatu Tczewskiego

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Tymon_gość_gość_gość

    02.06.2020, 07:42

    Może szycie maseczek?

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.