Centrum Kształcenia Praktycznego świętowało 10-lecie. Dostali certyfikat ISO

Certyfikat ISO odebrał Piotr Cymanowski (fot. tcz.pl)
Tczew - Centrum Kształcenia Praktycznego świętowało 10-lecie. Dostali certyfikat ISO
Centrum Kształcenia Praktycznego funkcjonujące przy Zespole Kształcenia Zawodowego w Tczewie obchodzi właśnie 10-lecie swojej działalności. Okazja do świętowania jest podwójna, bo jubileusz połączono z przyznaniem certyfikatu ISO dla placówki.

Uroczystości z tej okazji odbyły się w ostatni poniedziałek (08.11). Połączone je z konferencją "Jakość w edukacji" prowadzoną przez prof. Małgorzatę Wiśniewską z Uniwersytetu Gdańskiego. Organizatorzy przedstawili historię Centrum Kształcenia Praktycznego, a sami uczniowie przygotowali dla gości pokaz "Szkoła Przyszłości".

- Centrum Kształcenia Praktycznego w Tczewie realizuje z sukcesem swoje zadania już do dziesięciu lat. Jednocześnie dba o kompleksowy rozwój jednostki, począwszy od poszerzania oferty edukacyjnej, unowocześniania bazy dydaktycznej, stałego podnoszenia jakości kształcenia po działania organizacyjne, tworzące z CKP placówkę oświatową na miarę XXI wieku. Jest to niewątpliwie zasługa tych, którzy prowadzą tę placówkę. Centrum Kształcenia Praktycznego to jedna z wyróżniających się placówek oświatowych o charakterze kształcenia zawodowego w naszym powiecie, o czym niewątpliwie świadczy fakt nadania certyfikatu ISO 9001. - mówił podczas uroczystości Witold Sosnowski, starosta tczewski.

Dodajmy, że do zadań Centrum Kształcenia Praktycznego należy m. in. Prowadzenie zajęć praktycznych dla uczniów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, doskonalenie nauczycieli teoretycznych przedmiotów zawodowych i nauczycieli praktycznej nauki zawodu, w zakresie nowoczesnych technik i technologii, a także prowadzenie kursów umożliwiających uzyskanie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  hehehe

  10.11.2010, 10:48

  ...

  ooo alfanalbeta po środku zaś się pokazał :) ciekawe czy już był u logopedy ? a może klika lekcji dykcji by pomogło ?? hehehe :)))) ale swoją drogą czegoś mu brakuje na tym zdjęciu .... już wiem - nożyczek :)))

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • widz_gość

  11.11.2010, 22:39

  tak jak w teatrze...

  Jednym słowem MIESZCZANIN SZLACHCICEM

  Cytuj
  IP: 95.41.xx9.xx4 
 • +4

  gość_gość

  10.11.2010, 15:15

  ahahah... :D

  Żeby Ci od przyznawania ISO rzeczywiście wiedzieli co się robi w CKP'ie... Tego chyba nie trzeba komentować.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx5 
 • -1

  patrzymy na pana Sosnowskiego_gość

  11.11.2010, 00:56

  słaby karierowicz

  nidobrze że tacy ludzie za wszelką ceną chcą wladzy dzisiaj czas na jakość ta osba nie ma propozycji poza bylejakością-w swojej reklamie nie pisze że pracował w BWP ,który sie przeistoczył w...ale dał wyraz że swiom dał ....dziś po jego działaniach wiemy kto to............................ nic dodać nic ująć takigo nie chcemy czas pokazac kto tenjest ....to my Witku odepchnięci na dół.....................

  Odpowiedz
  IP: 178.182.xx9.xx5 
 • +4

  BUCA_gość

  11.11.2010, 19:15

  ŻENADA!!!

  ZAPYTAJCIE MŁODZIEŻ Z ,,MECHANIKA', JAK WYGLĄDA ,,PRAKTYKA W CEKAPIE", LATANIE Z MIOTŁA, EWENTUALNIE PO ,,ZAKUPY" DLA SZEFA...

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.