Rzucili wszystko i zamieszkali w Widlicach

(fot. gniew.pl)
Tczew - Rzucili wszystko i zamieszkali w Widlicach
Terapeutyczne Pastwiska to nowy obiekt na mapie atrakcji turystycznych gminy Gniew, stworzone przez małżeństwo z Gdańska, które postanowiło rzucić wszystko i wyjechać do Widlic. Z miłości do zwierząt i swojej pasji stworzyli miejsce niezwykłe, które już od kilku miesięcy przyciąga mieszkańców i gości odwiedzających gminę.

- W Terapeutycznych Pastwiskach poznacie wiele niezwykle oswojonych i przyjacielskich zwierzaków. Radośnie powita Was szef wszystkich szefów - mikro świnka Henio. Dalej napotkacie wiecznie głodne ptaki, kury różnych unikatowych ras, kaczki i gąski. Po nakarmieniu drobiu ruszycie dalej, gdzie czekać będą owce, kozy i alpaki. Z chęcią zjedzą warzywa z ręki, a niektóre nawet dadzą buziaka. Na koniec kózka lub owieczka zabierze Was na krótki spacer - zapraszają właściciele.

- Wszystko odbywa się w pięknej scenerii, niedaleko rezerwatu Wiosło Małe, zatem po wizycie na Terapeutycznych Pastwiskach, możecie udać się na spacer ścieżką przyrodniczą lub zobaczyć rozciągającą się dolinę Dolnej Wisły z punktu widokowego w rezerwacie Wiosło Duże. Wizyta w Widlicach będzie z pewnością niezapomnianą przygodą dla całej rodziny.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -15

  entuzjasta_gość

  03.05.2021, 11:51

  a Unia Niemiecka

  toleruje samowolę hodowlaną ?

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx5.xx5 
 • -3

  pytam_gość

  04.05.2021, 06:14

  rzucili i co z tego

  Bardzo wyczerpujący artykuł . Gdzie oni to co mieli wszystko wyrzucili. ? może coś się przyda. Kim byli,że to wszystko rzucili, bezdomnymi czy jakimiś menelami, którzy nie opłacali czynszu.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx6 
 • Panzestocka_gość

  05.05.2021, 06:17

  I ta zazdrość polaczków

  Widzę komentarze i wiem że was boli kogoś szczęście biedaki .

  Odpowiedz
  IP: 31.2.xx2.xx2 
 • Weronika Forest_gość

  06.05.2021, 22:53

  Odwiedziny

  Nie nie byli menelami :) to miłe małżeństwo kocha naturę i tworzą swoje magiczne miejsce z wielką pasją. Piękna okolica zacheca do odwiedzin. Zwierzatka wszystkie chce się wyściskać po stokroć. Zachęcam do odwiedzania. Krotki artykuł fakt, ale miejsce warte zobaczenia. Pozdrawiam Was !

  Odpowiedz
  IP: 95.41.xx1.xx8 
 • +1

  Zadowolona_gość

  06.05.2021, 23:39

  Cudnie piknie wręcz

  Po co zazdrość i uszczypliwosci. Kiedyś zwierzaków na wsiach było mnóstwo. Człowiek cieszył się z mleka prosto od krowy a teraz bida w tym temacie. Cieszmy się , że są takie miejsca jak te a naszym dziecakom zobaczyć koze czy owce to chwila na wagę złota. Ja byłam i na pewno będę nie raz .A co do gospodarzy świetni ludzi razu inny , inni inaczej nadnormalni.

  Odpowiedz
  IP: 89.229.xx4.xx1 
 • +1

  zoofil_gość_gość

  10.05.2021, 23:18

  integracja, interakcja

  Nie ma chyba na świecie dziecka, które nie kocha zwierzątek i nie pragnęłoby mieć jakiegoś na własność. Fakt, nie zawsze jest to możliwe, albo w znacznie ograniczonym zakresie. Najwyżej jakiś chomik w klatce lub inny myszoskoczek, który nudzi się po dwóch dniach i widać gołym okiem, że w tej klatce nie jest szczęśliwy. Na Pastwiskach Terapeutycznych wszystkie ssaki, ptaki , a pewnie i mięczaki i większość stawonogów, żyje w komitywie i harmonii , w zgodzie z naturalnym rytmem, co przejawia się między innymi ciekawością i otwartością na bliskie spotkania z gośćmi w każdym wieku. Nic, tylko potarmosić pieszczotliwie te wszystkie kędzierzawe łebki i pogładzić grzbiety...Do tego dają przykład zdrowego odżywiania . Doprawdy - doborowe towarzystwo...

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.