Publikacja o martyrologii przedwojennych policjantów

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Publikacja o martyrologii przedwojennych policjantów
W tczewskiej komendzie odbyło się spotkanie, podczas którego przekazano książki "Martyrologia policjantów Policji Państwowej województwa pomorskiego" autorstwa insp. Pawła Zawady i podinsp. Jacka Pawłowskiego. Komendant Powiatowy Policji w Tczewie mł. insp. Marcin Malinowski wręczył książki członkom rodzin wspomnianych w publikacji policjantów.

29 kwietnia br. Komendant Powiatowy Policji w Tczewie mł. insp. Marcin Malinowski zorganizował spotkanie z mieszkańcami powiatu tczewskiego, którym wręczył publikację autorstwa funkcjonariuszy garnizonu kujawsko-pomorskiego insp. Pawła Zawady oraz podinsp. Jacka Pawłowskiego pt. "Martyrologia policjantów Policji Państwowej województwa pomorskiego".

- Podczas spotkania, które odbyło się na terenie tczewskiej jednostki Policji, komendant wręczył dwa tomy książki mieszkańcom powiatu tczewskiego, którzy są członkami rodzin wspomnianych w publikacji policjantów. Dla przypomnienia publikacja autorstwa insp. Pawła Zawady i podinsp. Jacka Pawłowskiego ukazała się w grudniu 2020 roku. Jest to książka opisująca losy policjantów naszego województwa poległych i zamordowanych w okresie dwudziestolecia międzywojennego i II wojny światowej. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji/cytat].

Wręczone przez komendanta publikacje "Martyrologia policjantów Policji Państwowej województwa pomorskiego" na pewno przyczynią się do przywrócenia pamięci o bohaterskich policjantach Policji Państwowej.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -12

  Fakty nie Mity_gość_gość_gość__gość

  03.05.2021, 11:02

  UJAWNIAMY !!!

  YOUTUBE - Sąd Najwyższy - Sąd Upokarza Policję - WYROK UNIEWINNIAJĄCY BABCIĘ KASIĘ , SENTENCJA !!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx2.xx4 
 • +6

  Maria_gość

  03.05.2021, 11:56

  Co na to twój psychiatra? Interesujesz się lewacką prowokatorką? Żeby być babcią trzeba najpierw mieć wnuki a nie abortowane dzieci....

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx8 
  -1

  STOP Debilom_gość

  03.05.2021, 19:11

  Katarzyna Augustynek nie ma dzieci ani wnuków - z nudów robi prowokacje i zadymy. To nie jest żadna babcia tylko prowokatorka z Obywateli RP czyli bardziej agresywnego odłamu KOD-u

  Cytuj
  IP: 109.169.xx3.xx8 
  -7

  Henryk_gość

  03.05.2021, 19:23

  Starej babie na starość zachciało się iść za kraty.

  Cytuj
  IP: 84.16.xx2.xx0 
  +5

  Fakty nie Mity_gość__gość_gość_gość

  04.05.2021, 08:48

  Polnische folklore ...

  Przegląd tematu - Uderz w stół , a nożyce się odezwą ! Tym razem osoby bez kręgosłupa moralnego i własnego myślenia !! Przypadek Babci Kasi to nie odosobniony !!!

  Cytuj
  IP: 188.147.xx6.xx7 
 • +5

  Prawda Czasu_gość

  04.05.2021, 20:39

  UJAWNIAMY !!!

  POLECAM YOUTUBE -- JAK BRONIĆ SIĘ PRZED PRZEMOCĄ I BRUTALNOŚCIĄ POLICJI PODCZAS PROTESTÓW !!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx6.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.