Gmina Gniew BLISKO swoich mieszkańców

(fot. gniew.pl)
Tczew - Gmina Gniew BLISKO swoich mieszkańców
W gminie Gniew uruchomiony został nowoczesny system mobilnej komunikacji z mieszkańcami. I tak, za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu SISMS, gmina będzie na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon. W systemie można zarejestrować się poprzez pobranie na swój smartfon aplikacji BLISKO.

Jakie informacje będą przesyłane na telefon?

- Aktualności - czyli to, co ważnego dzieje się w mieście i gminie
- Komunikaty i ostrzeżenia - bieżące informacje o zdarzeniach na drogach, remontach czy pogodzie
- Imprezy i wydarzeniach - kalendarz przedsięwzięć sportowych, kulturalnych i społecznych w jednym miejscu!


Dodatkowo uruchomiony został odrębny serwis o nazwie Gospodarka odpadami. Od teraz każdy mieszkaniec gminy posiadający smartfona będzie miał możliwość otrzymywania ważnych powiadomień, takich jak np. zbliżający się terminie odbioru odpadów komunalnych.

Ponadto w aplikacji BLISKO, można znaleźć nie tylko nasze serwisy. Użytkownik ma możliwość zamówienia powiadomień od innych nadawców np. "Wyłączenia prądu", "Jakość powietrza" w wybranej lokalizacji.
Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do Internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych.
Warto być BLISKO, bo:
- aplikacja jest łatwa i wygodna w obsłudze,
- bez reklam i spamu,
- dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów,
- umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach,
- nie pobiera danych od użytkowników,
- jest bezpłatna (korzystanie z niej jest darmowe).

Aplikację można pobrać na wszystkie systemy mobilne w Google Play, APP Store oraz Windows Store wpisując w wyszukiwarkę "BLISKO". System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO.

Drukuj
Prześlij dalej