Kabaret Pod Wyrwigroszem z najnowszym programem

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Kabaret Pod Wyrwigroszem z najnowszym programem
Kabaret Pod Wyrwigroszem - najnowszy, premierowy jeszcze nie emitowany w TV, jubileuszowy program z okazji 25 lecia, pt" Tra,ta,ta,ta". Wszystko w Skarszewskim Centrum Sportu.

Gdzie i Kiedy?

29.02.2020 godz. 18.00, Skarszewskie Centrum Sportu
Kościerska 11d, 83-250 Skarszewy

Aktorzy Kabaretu "Pod Wyrwigroszem" są z Krakowa, działają od ponad 25 lat na scenie co mówi samo za siebie, że tego kabaretu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ciągle w bardzo wysokiej formie. Podczas ich występów, widz nie może nudzić się nawet na chwilkę. Ich programy, to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Wizytówka kabaretu są parodie, a także zabawne skecze komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Tym razem zapraszają na premierę najnowszego programu pt: "Tra,ta,ta,ta", który nie był jeszcze emitowany w telewizji, czyli gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności. Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania tego wspaniałego kabaretu na żywo. Skąd tytuł: Tra ta ta ta"? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program "Kabaretu pod Wyrwigroszem" tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

Cena biletu 60 zł do nabycia w recepcji Skarszewskiego Centrum Sportu lub na kupbilecik.pl. Miejsce: Skarszewskie Centrum Sportu, ul. Kościerska 11D.

Konkurs

Mamy dla Państwa dwa podwójne bilety bilety na spektakl. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Kabaret" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na przedstawienie (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - konkurs rozwiązany - prosimy nie nadsyłać maili


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +4

  Józef Łopata_gość_gość

  06.02.2020, 08:14

  Znów wygrałem!! hurra

  Odpowiedz
  IP: 82.145.xx2.xx9 
 • +5

  janek_gość

  06.02.2020, 08:48

  Od tego Kabaretu...

  ...wolałbym kolację z tą piękną dziewczyną ze zdjęcia

  Odpowiedz
  IP: 193.105.xx8.xxx 
 • +1

  NICK_gość

  06.02.2020, 21:57

  Ja bym wolał nawet hot doga za 5 zł

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.