Pomorski Dzień Przedsiębiorczości


odbyło się
15
11.2017
Środa
Tczew - Pomorski Dzień Przedsiębiorczości
Już po raz dziewiąty w województwie pomorskim organizowany jest Pomorski Dzień Przedsiębiorczości. W roku 2017 w naszym powiecie wydarzenie to przyjmie charakter otwartych konsultacji mających na celu promocję przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

W związku z tym zapraszamy wszystkie osoby zamierzające rozpocząć indywidualną działalność gospodarczą, zainteresowane pozyskaniem wszelkich niezbędnych informacji w tym zakresie. Uruchomione zostaną następujące stanowiska konsultacyjne:

- "pozyskiwanie funduszy na działalność" - Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie;

- "podatki" - Urząd Skarbowy w Tczewie;
- "ubezpieczenia społeczne" - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Tczewie;
- "REGON" - Urząd Statystyczny Oddział w Tczewie;
- "ewidencja działalności gospodarczej" - Urząd Miejski w Tczewie;
- "zagadnienia prawne" - Kancelaria Radcy Prawnego.

Punkt konsultacyjno-informacyjny zostanie uruchomiony w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie przy ul. Gdańskiej 17 w dniu 15.11.2017 r. w godz. od 1000 do 1400.

Celem Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości jest przekazanie rzetelnych i niezbędnych informacji związanych z uruchamianiem działalności gospodarczej oraz przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia finansowego. Przedsięwzięcie wpisuje się w przypadający w okresie od 13 do 19 listopada 2017 roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Ewa Uzdowska
Dyrektor PUP w Tczewie

Sonda - odpowiedz na pytanie

Czy jesteś za likwidacją przedmiotu religii w szkołach publicznych?

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Gdańska (ZSE Tczew)" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA