Irena Santor zaśpiewa w Tczewie. Dochód z imprezy na leczenie 9-letniego Mikołaja

Irena Santor zaśpiewa na deskach CKiS (fot. oficjalna strona artystki)

odbyło się
29
10.2010
Piątek
Tczew - Irena Santor zaśpiewa w Tczewie. Dochód z imprezy na leczenie 9-letniego Mikołaja
Irena Santor będzie gwiazdą kolejnego spotkania z cyklu "Ogrody sztuk" organizowanego przez Tczewskie Towarzystwo Kulturalne BRAMA. W programie także wieczór autorski ze Zbigniewem Korpolewskim, aktorem, reżyserem, prezenterem estradowym, tczewianinem, a prywatnie mężem Ireny Santor. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 29. października o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla 9-letniego Mikołaja cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe kończyn.

Podczas występu w Tczewie usłyszymy największe przeboje artystki przeplatane nowymi piosenkami skomponowanymi specjalnie dla Ireny Santor. Artystce akompaniować będzie Czesław Majewski, spotkanie poprowadzi Ludwik Kiedrowski. Będzie to już kolejny program artystyczny realizowany od kilku lat przez Tczewskie Towarzystwo Kulturalne "Brama".

- To będzie bardzo ciekawy i wyjątkowy wieczór - przekonuje członek towarzystwa, Ludwik Kiedrowski - Spotkanie będzie składało się z dwóch części - pierwsza to wieczór autorski Zbigniewa Korpolewskiego. Jest to tczewianin, który w latach 50-, 60-, 70- i nawet jeszcze 80-tych był bardzo znanym artystą scenicznym, prowadzącym wiele imprez w kraju i zagranicą. Muzyczna scena była wtedy podzielona między niego i Lucjana Kydryńskiego. Dla niego muzyka nie ma tajemnic. Druga część wieczoru to recital Ireny Santor, a tej gwiazdy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej największych przebojów wciąż słuchamy ze wzruszeniem i radością. Artystce na fortepianie towarzyszyć będzie bardzo znany muzyk - Czesław Majewski. Ja spróbuję to jakoś to wszystko spiąć.

Towarzystwo Kulturalne "Brama" przekonuje, że koncertu nie można opuścić nie tylko ze względu na jego walory artystyczne, ale także szczytny cel przedsięwzięcia. Datki uzyskane z imprezy mają swoje konkretne przeznaczenie. Cały dochód przeznaczony zostanie dla 9-letniego Mikołaja cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe kończyn. Wstęp na koncert, tylko za zaproszeniem, które otrzymać można w biurze TTK Brama (budynek Centrum Kultury i Sztuki) w godz. 16.00-18.00 w dni robocze.

- Chcemy się przyczynić zakupu specjalnego chodzika, który kosztuje 30 tys. zł. Cel jest bardzo szlachetny, dlatego zapraszamy wszystkich na koncert. Zainteresowanie jest już bardzo duże, dlatego nie zwlekajmy. - dodaje Ludwik Kiedrowski.

Koncert udało się zorganizować dzięki wsparciu Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych.

Dodajmy, że jakiś czas temu akcja pomocy dla Mikołaja została przeprowadzona również za pośrednictwem serwisu Tcz.pl. Dzięki Państwa uprzejmości i wsparciu udało się zebrać fundusze przeznaczone na zakup specjalnego wózka rehabilitacyjnego dla Mikołaja. Szczegóły znajdują się tutaj . W imieniu rodziców Mikołaja jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy i zapraszamy na koncert Pani Ireny Santor.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • +3

  Tczew_gość

  25.10.2010, 07:44

  A cena biletów ? i gdzie można kupić ? Nie wszyscy wiedzą, ze w kasach lub u ochrony Centrum Kultury i Sztuki.

  Odpowiedz
  IP: 62.233.xx9.xx2 
 • +1

  hejaho

  25.10.2010, 10:38

  cytat za tekstem

  "Wstęp na koncert, tylko za zaproszeniem, które otrzymać można w biurze TTK Brama (budynek Centrum Kultury i Sztuki) w godz. 16.00-18.00 w dni robocze." = zatem bilety nie w kasie ckis, ale biurze TTK Brama - cena nie jest określona, ile dasz, zależy od twojego sumienia

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  Big Cyc_gość

  25.10.2010, 09:44

  Światem rządzą kobiety

  ".Sprytni złodzieje okradli kantor. Policji pomoże Irena Santor..."

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx0.xx4 
 • +3

  Czytelnik_gość

  25.10.2010, 11:54

  Biletów już dawno nie ma. Wszystko rozdali swoim.

  Odpowiedz
  IP: 195.117.xx7.xx9 
 • +2

  TczewiAnka_gość

  25.10.2010, 19:44

  Pozostaje posłuchać Ireny Santor z płyty

  Byłam dzisiaj po 16. po zaproszenie, ale nikogo z TTK BRAMA nie zastałam pod wskazanym adresem. Wytłumaczono mi, że wejściówek już nie ma jak i osoby, która wg zapowiedzi miała przebywać w tym miejscu. Zastanawiam się, po co robić apetyt tczewianom na spotkanie z artystką, jak od początku było wiadomo że ciężko będzie wejść na spotkanie zwykłemu miłośnikowi talentu Ireny Santor. Czerwona kartka dla całego "towarzystwa ......." :((

  Cytuj
  IP: 77.113.xx5.xx2 
 • +3

  Argh_gość

  25.10.2010, 15:43

  Co za chamstwo. Niestety, kolesiostwo rządzi...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx8 
 • witawa_gość

  26.10.2010, 18:35

  Najłatwiej powiedzieć kolesiostwo ale sala widowiskowa ma określoną ilość miejsc to proste.

  Odpowiedz
  IP: 79.191.xx4.xx8 
 • milcia_gość

  26.10.2010, 19:57

  brama

  mam pytanie gdzie wogóle znajduje się budynek TTK Brama? bo nie jestem z Tczewa, chociaż trochę kojarzę

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx4.xxx 
 • +1

  tczewianka_gość

  27.10.2010, 20:41

  dowolna kwota

  Kiedy jestem na występach artystów znanych i lubianych w TCK to zawsze najlepsze miejsca mają urzednicy z UM (uprzywilejowani) i jest ich cała załoga pracownicz urzędu. Ile razy bylam w TCK i to pierwszego dnia jak sie pokazała informacja to już bilety na balkon lub w miejscach slabo widocznych. Pragnę przypomieć,że reszta spoleczeństwa Tczewa też siega po kulturę i rozrywkę ,a nie tylko pracownicy z UM. To ten kiedrowski tak zarządza ukladem promocji miasta.Sądze ,że już po wyborach ta twarz zginie z ekranu Tczewa.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia