Dobra wiadomość


odbyło się
15
06.2019
Sobota
Tczew - Dobra wiadomość
Zbliża się okres wakacyjny. Możesz go wykorzystać na zapoczątkowanie swojej przygody z tai chi. Czas poświęcony na praktykowanie tej formy aktywności to wysoko zwrotna inwestycja w zdrowie.

Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i potwierdzana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.
Ogólnym i podstawowym efektem ćwiczeń tai chi jest przywracanie do równowagi ciała, ducha i umysłu. W konsekwencji przekłada się to na zdrowsze i dłuższe życie, przy jednoczesnym zwiększeniu możliwości życiowych ćwiczącego.
Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.

Dzięki temu jest to najtańsza, a jednocześnie bardzo efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.
Nie skorzystać z takiej możliwości to zgodzić się na pogarszanie zdrowia.
Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk Wiesław Jurek. Chcesz poznać szczegóły - dzwoń 606 469 027

Miłośnicy tai chi zapraszają.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Wojska Polskiego 28, TCSiR" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej