Promocja książki "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
20
03.2017
Poniedziałek
Tczew - Promocja książki "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia"
Dawny Tczew zaprasza na promocję swojej publikacji.

- Z przyjemnością informuję, że udało się ponownie wydać książkę "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia", która cieszyła się ogromna popularnością w zeszłym roku. Niestety nie uzbieraliśmy wystarczającej kwoty na ponowne rozdawanie publikacji, dlatego książkę będziemy sprzedawać ją w ramach odpłatnej działalności statutowej, po kosztach wydruku tj. 16,80 zł za sztukę. - mówi Łukasz Brządkowski z Dawnego Tczewa.


Zapraszamy na spotkanie z książką "Dawny Tczew. Ludzie. Miejsca. Wydarzenia", które odbędzie się w poniedziałek 20 marca o godzinie 18.00 w Fabryce Sztuk. W trakcie spotkanie będzie można zakupić książkę oraz porozmawiać z jej autorami.Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  kik_gość

  20.03.2017, 15:16

  Dlaczego tak późno informujecie o takich wydarzeniach?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +1

  Uwazny_gość

  20.03.2017, 19:04

  Info wisi od tygodnia.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA