porady feng shui


odbyło się
07
12.2017
Czwartek
Tczew - porady feng shui
Jak mówi chińskie przysłowie "Zamiast innych się radzić, radź się samego siebie". To prawda o której często zapominamy, a gdy jej nie stosujemy wynikają z tego kłopoty.
Jak każde przysłowie ma i to wiele odcieni znaczeń. W odniesieniu do filozofii i starej wiedzy chińskiej, należy je rozumieć możliwie dosłownie. To my sami jesteśmy źródłem naszych sukcesów i porażek. To nasze domy pomagają nam lub utrudniają zachowanie zdrowia bądź dostatku. My i najbliższe otoczenie to decydujące czynniki jakie mają wpływ na nasze szczęście. Właśnie tym zajmuje się od wieków tradycyjna nauka chińska i korzystanie z niej ułatwia życie.
Zapraszam w każdy czwartek w godz.16.00-17.00, jak zwykle w Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, przy ul Westerplatte 3, pok. nr 18. Konsultacje są bezpłatne.
Więcej informacji i kontakt na www.twojeotoczenie.pl (skopiuj link i wprowadź do przeglądarki).
Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań na http://www.odc.fora.pl/. Na tym forum można dowiedzieć się więcej i rozwiać wątpliwości. Wasze pytania wzbogacą Waszą wiedzę.

Konsultant Feng Shui
mgr inż. Wiesław Jurek

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • sigismund_gość_gość

  07.12.2017, 09:48

  Jestem ciekaw jaka poradę uzyskam na trzymanie posegregowanych śmieci pod zlewem. Przy konieczności segregacji odpadków nie ma tam już miejsca na nic innego.

  Odpowiedz
  IP: 89.206.xx4.xx3 
 • Harry_gość

  07.12.2017, 13:15

  do sigismund :D ale służby i tak mieszają śmieci wsypując je do tej samej śmieciarki. Widziałem to na własne oczy

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx6.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA