Siedem godzin piłkarskiej rywalizacji

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Siedem godzin piłkarskiej rywalizacji
19. lutego odbyła się pierwsza edycja zimowego turnieju organizowanego przez Pogoń Tczew. W turnieju brało udział 10 zespołów w tym: Mustang Wielgie, Lew Lębork, Czarni Pruszcz Gdański x2, Checz Gdynia, Tucholanka Tuchola, Olimpico Malbork, Olimpia Elbląg i Pogoń Tczew x2.

Turniej trwał około 7 godzin, w sumie odbyło sie 28 meczy, a w tym mecz pokazowy najmłodszej grupy naszego klubu, który wywołał chyba największe zainteresowanie.
/
Komplet wyników.
grupa niebieska:
/
Pogoń Tczew II - Czarne Pruszcz Gdański 1:1
Malbork Olimpico - Checz Gdynia 1:3
Czarne Pruszcz Gdański I - Olimpico Malbork 1:1
Olimpia Elbląg - Pogoń Tczew II 0:1
Olimpico Malbork - Olimpia Elbląg 1:1
Checz Gdynia - Czarne Pruszcz Gdański I 1:1
Olimpia Elbląg - Checz Gdynia 1:1
Pogon Tczew II - Olimpico Malbork 1:2
Checz Gdynia - Pogon Tczew II 0:0
Czarni Pruszcz Gdanski - Olimpia Elbląg 0:1
/
grupa czerwona:
Pogon Tczew I -Czarni Pruszcz Gdanski 2:0
Tucholanka Tuchola - Mustang Wielgie 1:2
Czarni Pruszcz Gdanski - Tucholanka Tuchola 0:4
Lew Lębork-Pogoń Tczew I 0:1
Tucholanka Tuchola -Lew Lębork 1:0
Mustang Wielgie - Czarni Pruszcz Gdanski II 1:0
Lew Lębork - Mustang Wielgie 0:1
Pogoń Tczew I - Tucholanka Tuchola 0:1
Mustang Wielgie - Pogon Tczew I 0:1
Czarni Pruszcz Gdanski II - Lew Lębork 0:0
/
Mecze o miejsca oraz półfinały, i finał:
mecz o miejsce 9
Czarni Pruszcz Gdański I - Czarni Pruszcz Gdański II 0:2
mecz o miejsce 7 Pogoń Tczew II - Lew Lębork 3:0
półfinał I Mustang Wielgie - Checz Gdynia 0:0 (zwycięzca w karnych Checz Gdynia )
półfinał II Tucholanka Tuchola - Olimpia Elbląg 2:0
mecz o 5 miejsce - Pogoń Tczew 1 - Olimpico Malbork 0:3
mecz o 3 miejsce Mustang Wielgie -Olimpia Elbląg 1:3
FINAŁ MECZ O 1 MIEJSCE Checz Gdynia -- Tucholanka Tuchola 1:1 ( zwycięzca w karnych Checz Gdynia)
/
Klasyfikacja turnieju:
1. Checz Gdynia
2. Tucholanka Tuchola
3. Olimpia Elbląg
4. Mustang Wielgie
5. Olimpico Malbork
6. Pogoń 1 Tczew
7. Pogoń 2 Tczew
8. Lew Lębork
9. Czarni Pruszcz Gdański 2
10. Czarni Pruszcz Gdański 1
/
Nagrody indywidualne:
Najlepsza zawodniczka turnieju:
Anita Mackiewicz (Mustang Wielgie)
Najlepsza obrończyni turnieju:
Monika Formella (Checz Gdynia)
Trzy nagrody powędrowały do zawodniczek reprezentujących nasz klub:
Najlepsza bramkarka turnieju:
ANNA WĘSIERSKA ( POGOŃ 2 TCZEW)
Najlepsza strzelczyni turnieju:
TRYKA MARTYNA (POGOŃ 2 TCZEW)
Nagroda ufundowana przez skauta Polskiego Związku Piłki Nożnej Szymona Domachowskiego (Nagroda dla najlepszej zawodniczki młodego pokolenia):
ANNA WĘSIERSKA!
Była również kategoria, najlepsza zawodniczka swojego zespołu i w naszych zespołach nagrody uzyskały:
Daria Kwiatkowska, oraz Aneta Fryca.
Dziękujemy za przybycie wszystkich drużyn, miejmy nadzieje, że widzimy się już za niecały rok
Ewentualnie na stadionach Tczewskich gdzie w lecie odbędzie się II edycja letniego turnieju 11
DO ZOBACZENIA!

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/PogonTczew/
Drukuj
Prześlij dalej