Wyniki II kolejki 2 ligi - ALPN 2015.
II liga (21.04.2015)
1. Czatkovia - KM Przystań 0-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Marcin Sadowski (4), Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1), Cezary Perszke (1);
Napomnienia:
Michał Stuczyński (KM Przystań).
2. Bilard & Music Pub Arkadia - Mar-Mot 3-4 (3-2)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Mateusz Kuśmierz (1), Michał Fabich (2);
Mar-Mot: Marek Szczepański (2), Sławomir Ortman (2);
Napomnienia:
Michał Fabich (Bilard).
3. Tapflo - Cargo Tabor Tczew 5-2 (2-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (2), Maciej Trochowski (1), Marek Czarnecki (1), Włodzimierz Netkowski (1);
Cargo Tabor Tczew: Przemysław Zajmała (2);
Napomnienia:
Artur Styrbicki (Tapflo).
4. Panlink Team - VITIS-Ogrody Marzeń 3-4 (2-4)
Strzelcy bramek:
Panlink Team: Piotr Woźny (2), Michał Ossowski (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Dariusz Frost (1), Mateusz Janowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń:).
5. Żwirownia Rokitki - Maszrol 3-5 (2-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (1), Damian Kiwatrowski (1), Włodzimierz Chmielecki (1);
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Mateusz Tramowski (1), Tomasz Tramowski (1), Nikolay Yankov (1);
Napomnienia:
Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki);
Jakub Mączka (Maszrol).
Harmonogram spotkań:
III kolejka (28.04.2015- wtorek)
1) 17.00 Żwirownia Rokitki - Cargo Tabor Tczew
2) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - Tapflo
3) 18.40 Maszrol - Bilard & Music Pub Arkadia
4) 19.30 KM Przystań - Panlink Team
5) 20.20 Mar-Mot - Czatkovia
II liga (21.04.2015)
1. Czatkovia - KM Przystań 0-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Marcin Sadowski (4), Michał Stuczyński (1), Patryk Różański (1), Cezary Perszke (1);
Napomnienia:
Michał Stuczyński (KM Przystań).
2. Bilard & Music Pub Arkadia - Mar-Mot 3-4 (3-2)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Mateusz Kuśmierz (1), Michał Fabich (2);
Mar-Mot: Marek Szczepański (2), Sławomir Ortman (2);
Napomnienia:
Michał Fabich (Bilard).
3. Tapflo - Cargo Tabor Tczew 5-2 (2-2)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (2), Maciej Trochowski (1), Marek Czarnecki (1), Włodzimierz Netkowski (1);
Cargo Tabor Tczew: Przemysław Zajmała (2);
Napomnienia:
Artur Styrbicki (Tapflo).
4. Panlink Team - VITIS-Ogrody Marzeń 3-4 (2-4)
Strzelcy bramek:
Panlink Team: Piotr Woźny (2), Michał Ossowski (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (2), Dariusz Frost (1), Mateusz Janowski (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń:).
5. Żwirownia Rokitki - Maszrol 3-5 (2-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (1), Damian Kiwatrowski (1), Włodzimierz Chmielecki (1);
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Mateusz Tramowski (1), Tomasz Tramowski (1), Nikolay Yankov (1);
Napomnienia:
Adam Marcisz (Żwirownia Rokitki);
Jakub Mączka (Maszrol).
Harmonogram spotkań:
III kolejka (28.04.2015- wtorek)
1) 17.00 Żwirownia Rokitki - Cargo Tabor Tczew
2) 17.50 VITIS - Ogrody Marzeń - Tapflo
3) 18.40 Maszrol - Bilard & Music Pub Arkadia
4) 19.30 KM Przystań - Panlink Team
5) 20.20 Mar-Mot - Czatkovia
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
2 liga _gość
23.04.2015, 12:41
Liga bedzie wyrownana jesli chodzi o pierwsze 5 miejsc
Odpowiedz