Wyniki IV kolejki 2 ligi - ALPN 2015.
II liga (5.05.2015)
1. Tapflo - KM Przystań 4-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Włodzimierz Netkowski (1), Marek Czarnecki (1), Marek Bieszka (1);
Napomnienia:
Patryk Różański (Tapflo).
2. Panlink Team - Mar-Mot 1-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Panlink Team: Michał Ossowski (1);
Mar-Mot: Marek Szczepański (2), Wojciech Bieszka (2), Sławomir Ortman (1), Wojciech Socha (1), Krystian Kiwatrowski (1),
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (Panlink Team), Jakub Jeszke (Panlink Team).
3. Żwirownia Rokitki - VITIS-Ogrody Marzeń 10-2 (5-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (4), Włodzimierz Chmielecki (3), Przemysław Zawoliński (2), Marcin Wolski (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
Wykluczenia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń).
4. Bilard & Music Pub Arkadia - Czatkovia 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Michał Fabich (4), Mateusz Kuśmierz (2), Michał Zelka (2);
Czatkovia: Paweł Stopka (1), Marek Korczyński (1), Damian Wasiek (1).
5. Maszrol - Cargo Tabor Tczew 5-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Mateusz Tramowski (1), Tomasz Bzówka (1), Nikolay Yankov (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
11 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
8 bramki - Marek Szczepański (Mar-Mot), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
7 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia), Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki), Wojciech Bieszka (Mar-Mot);
6 bramki - Sławomir Ortman (Mar-Mot), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
5 bramki - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew), Michał Ossowski (Panlink Team), Krzysztof Wójcik (Tapflo), Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot);
4 bramki - Michał Sadowski (KM Przystań), Aleksander Mihayov (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
3 bramki - Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Grzegorz Witek (Mar-Mot), Jakub Resmerowski (Mar-Mot), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (12.05.2015 - wtorek)
1) 17.00 VITIS - Ogrody Marzeń - Maszrol
2) 17.50 KM Przystań - Żwirownia Rokitki
3) 18.40 Mar-Mot - Tapflo
4) 19.30 Czatkovia - Panlink Team
5) 20.20 Cargo Tabor Tczew - Bilard & Music Pub Arkadia
II liga (5.05.2015)
1. Tapflo - KM Przystań 4-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Tapflo: Krzysztof Wójcik (1), Włodzimierz Netkowski (1), Marek Czarnecki (1), Marek Bieszka (1);
Napomnienia:
Patryk Różański (Tapflo).
2. Panlink Team - Mar-Mot 1-7 (0-3)
Strzelcy bramek:
Panlink Team: Michał Ossowski (1);
Mar-Mot: Marek Szczepański (2), Wojciech Bieszka (2), Sławomir Ortman (1), Wojciech Socha (1), Krystian Kiwatrowski (1),
Napomnienia:
Kamil Nahajowski (Panlink Team), Jakub Jeszke (Panlink Team).
Maszrol wraz ze składem:
Wojciech Jeliński
Jakub Mączka
Bartosz Karaś
Janusz Mąkosa
Paweł Ziarniewicz
Mateusz Tramowski
Mateusz Stasiszyn
Tomasz Bzówka
Tomasz Tramowski
Aleksander Mihayov
Nikolay Yankov
Wojciech Jeliński
Jakub Mączka
Bartosz Karaś
Janusz Mąkosa
Paweł Ziarniewicz
Mateusz Tramowski
Mateusz Stasiszyn
Tomasz Bzówka
Tomasz Tramowski
Aleksander Mihayov
Nikolay Yankov
3. Żwirownia Rokitki - VITIS-Ogrody Marzeń 10-2 (5-2)
Strzelcy bramek:
Żwirownia Rokitki: Marcin Bartczak (4), Włodzimierz Chmielecki (3), Przemysław Zawoliński (2), Marcin Wolski (1);
VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (1), Dariusz Frost (1);
Napomnienia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
Wykluczenia:
Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń).
4. Bilard & Music Pub Arkadia - Czatkovia 8-3 (5-1)
Strzelcy bramek:
Bilard&Music Pub Arkadia: Michał Fabich (4), Mateusz Kuśmierz (2), Michał Zelka (2);
Czatkovia: Paweł Stopka (1), Marek Korczyński (1), Damian Wasiek (1).
5. Maszrol - Cargo Tabor Tczew 5-0 (3-0)
Strzelcy bramek:
Maszrol: Aleksander Mihayov (2), Mateusz Tramowski (1), Tomasz Bzówka (1), Nikolay Yankov (1).
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2015 - II liga
11 bramek - Michał Fabich (Bilard&Music Pub Arkadia);
8 bramki - Marek Szczepański (Mar-Mot), Marcin Bartczak (Żwirownia Rokitki);
7 bramek - Mateusz Kuśmierz (Bilard&Music Pub Arkadia), Włodzimierz Chmielecki (Żwirownia Rokitki), Wojciech Bieszka (Mar-Mot);
6 bramki - Sławomir Ortman (Mar-Mot), Łukasz Abryszyński (VITIS-Ogrody Marzeń);
5 bramki - Przemysław Zajmała (Cargo Tabor Tczew), Michał Ossowski (Panlink Team), Krzysztof Wójcik (Tapflo), Krystian Kiwatrowski (Mar-Mot);
4 bramki - Michał Sadowski (KM Przystań), Aleksander Mihayov (Maszrol), Marek Czarnecki (Tapflo), Dariusz Frost (VITIS-Ogrody Marzeń);
3 bramki - Mateusz Lankiewicz (Czatkovia), Grzegorz Witek (Mar-Mot), Jakub Resmerowski (Mar-Mot), Włodzimierz Netkowski (Tapflo), Przemysław Zawoliński (Żwirownia Rokitki), Mateusz Tramowski (Maszrol), Michał Zelka (Bilard&Music Pub Arkadia);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (12.05.2015 - wtorek)
1) 17.00 VITIS - Ogrody Marzeń - Maszrol
2) 17.50 KM Przystań - Żwirownia Rokitki
3) 18.40 Mar-Mot - Tapflo
4) 19.30 Czatkovia - Panlink Team
5) 20.20 Cargo Tabor Tczew - Bilard & Music Pub Arkadia
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (10) dodaj komentarz
QQ13_gość
06.05.2015, 08:59
Tabela
Czy o miejscu w tabeli decyduje większa liczba strzelonych bramek, czy mniejsza straconych? Bo chyba jest tu błąd.
Odpowiedz_gość
06.05.2015, 09:21
1) Za każde spotkanie w rozgrywkach ALPN przyznaje się liczbę punktów w zależności od uzyskanego wyniku tj.: 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, 0 punktów za porażkę. 2) W rozgrywkach ALPN kolejność zespołów ustala się według liczby zdobytych punktów. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn o zajętym miejscu decydują: Przy dwóch zespołach: a) Liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami, b) Przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek, c) Przy dalszej równości, większa liczba strzelonych bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek, 3) Przy więcej niż dwóch zespołach buduje się dodatkową tabelę pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami podanymi w podpunktach a), b), c).
OdpowiedzQQ13_gość
06.05.2015, 14:00
Dziękuję za opis. Proszę zatem o korektę tabeli.
Cytujkk_gość
06.05.2015, 12:34
Napastnik Tapflo
co to za mały, szybki, zwinny napastnik w tle na ławce grzeje się do wejścia na zdjęciu meczu tapflo:) Wczoraj grał mecz w Tczewie i w Turynie...:)?
Odpowiedzjacek_gość
06.05.2015, 13:05
Gratulacje dla żwirowni, klasa chłopaki, teraz bedą hejty ze chlopaki z vitisu grali drugą połowe w czwórke , ale mimo wszystko pełen szacunek dla żwirowni , tak dalej chłopaki
Odpowiedzpomidor_gość
06.05.2015, 13:43
grali w czterech, bo dostali czerwo. nie ma wytłumaczenia :)
Odpowiedzpikej76_gość
06.05.2015, 19:01
żwirownia,mar-mot,vitis moze tapflo, pierwsza czwórka pewna , miejsca kto na ktorym roznie, bedzie ciekawie
Odpowiedznickname_gość
08.05.2015, 09:49
nie
1. Mar- Mot 2. Arkadia 3. Vitis
CytujQQ13_gość
11.05.2015, 08:32
nie
1. Arkadia, 2.Arkadia II, 3.Arkadia III
Cytujszczepan_gość
08.05.2015, 10:55
Żadna Arkadia tylko Żwirownia, Włodziu chłopaków poprowadzi ;)
Odpowiedz