Ferie aktywne, choć mróz siarczysty

Tczew - Ferie aktywne, choć mróz siarczysty

zobacz galerię zdjęć: 3
W okresie ferii zimowych TCSiR zorganizowało dla dzieci i młodzieży tczewskich szkół ferie na sportowo. Początkowo siarczysty mróz nie był w stanie przeszkodzić miłośnikom piłki nożnej udziału w turniejach, choć temperatura w hali namiotowej przy TCSiR ledwie przekraczała 0 stopni! 15 zespołów w kategorii SP i 13 w Gimnazjach dzielnie zmagało się z przeciwnikami i... chłodem!

Niestety zaplanowanych turniejów koszykówki i unihokeja nie udało się przeprowadzić, gdyż temperatura w hali spadła znacznie poniżej zera. Więcej szczęścia mieli tenisiści, którzy w sile 9 osób rozegrali swoje zawody w plusowej (+ 6 stopni) temperaturze.

Pierwszy raz od wielu lat nie było za to problemów z organizacją gier i zabaw na lodzie, choć i tu bardzo niska temperatura (- 17 stopni) odstraszyła wiele osób! Kilkadziesiąt zahartowanych i nie bojących się zimna osób skorzystało z zaproszenia Centrum Sportu i bawiła się setnie za sztucznym lodowisku przy SP 11. Hitem była gra w hokeja. Wszyscy chcieli spróbować swoich sił w tej trudnej "lodowej" konkurencji.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


W sumie mimo bardzo niesprzyjających warunków (przenikliwego zimna) kilkaset osób wzięło udział w Feriach na sportowo z TCSiR.


Drukuj
Prześlij dalej