Maraton i półmaraton w Opaleniu

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
04
06.2017
Niedziela
Tczew - Maraton i półmaraton w Opaleniu
Już po raz czwarty Fundacja Daszrade we współpracy z Centrum Leczenia Uzależnień "Zapowiednik" w Opaleniu będzie organizatorem Maratonu i półmaratonu w Opaleniu. Jest to bieg tradycyjnie organizowany przy okazji obchodów rocznicy powstania Centrum Leczenia Uzależnień "Zapowiednik" w Opaleniu. W tym roku po raz czwarty zawody będą otwarte dla biegaczy z zewnątrz - wcześniej maraton ten biegali wyłącznie pacjenci i terapeuci Centrum.

Trasa biegu - w całości asfaltowa - prowadzi wśród malowniczych pól i lasów Kociewia. Posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Ze względu na ukształtowanie terenu (liczne i dość strome podbiegi) oraz warunki termiczne (upał) nasz maraton nie należy do łatwych biegów, ale z tych samych względów, jak również z powodu panującej na nim atmosfery oraz pięknych widoków na trasie - z pewnością jest to bieg niezapomniany. Podejmij wyzwanie i stań z nami ramię w ramię w ten czerwcowy poranek!

Trasa maratonu będzie oznaczona co 1 km (znaki poziome) i co 5 km (znaki pionowe). Punkty odżywiania ustawione będą co 5 km. Oprócz tego na trasie funkcjonować będą "lotne" punkty odżywiania. Po biegu zapraszamy na pyszny posiłek regeneracyjny! Osoby, które ukończą bieg otrzymają pamiątkowy dyplom i medal. Dla wszystkich uczestników planujemy przygotowanie pamiątkowych koszulek lub innego gadżetu biegowego. Jest możliwość noclegu z soboty na niedzielę.

Wpisowe będzie w całości przekazane Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej, działającej na rzecz pomocy osobom wychodzącym z uzależnienia.

Centrum Leczenia Uzależnień " Zapowiednik"

Opalenie

Ul. Hutten CZapskiego 49

termin : 04/czerwca

godzina startu : 8.00

Link do strony zapisów:

https://elektronicznezapisy.pl/event/842.html
Drukuj
Prześlij dalej