Wygrana chłopców TMK

(fot. mat. prasowe)
W dniu 25.02 w Dąbrówce Tczewskiej odbył się kolejny turniej w ramach Pomorskiej Ligi Koszykówki dla chłopców z rocznika 2007. Nasi chłopcy bez większych problemów ograli zespoły SKS Starogard Gdański oraz MTS Basket Kwidzyn.

W pierwszym meczu przeciwnik ze Starogardu nie potrafił dotrzymać tempa Naszym koszykarzom, którzy przeważali w każdym elemencie gry. Ostateczny wynik 43:13.
W kolejnym spotkaniu chłopcy wybiegli naprzeciw MTS Basket Kwidzyn, po wysokiej wygranej Kwidzyna nad Starogardem spodziewaliśmy się wyrównanej walki do końca meczu. Jednak determinacja i zaangażowanie Naszych zawodników "ustawiła" wynik już w pierwszej kwarcie meczu. Do połowy wygrywaliśmy różnicą 20 pkt. W drugiej odsłonie graliśmy pełną rotacją i każdy mógł pokazać swoje umiejętności na parkiecie. Ostateczny wynik 46:29.