Gotowi na EURO 2012

Tczew - Gotowi na EURO 2012
To był kolejny sportowy weekend młodych piłkarzy Gryfa rocz.1999, którzy uczestniczyli w IV Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej “Jedynka Cup “w Redzie. Wyjątkowa atmosfera, fair play rywalizacja, piękne akcje i efektowne gole sprawiły, że czas spędzony na hali upłynął szybko i przyjemnie podobnie jak w poprzednią sobotę i niedzielę, gdy drużyna spisała się na 5 w turnieju “Santos Cup” w Gdańsku, Patryk reprezentujący Gryfa w kadrze Pomorza 2000 wywalczył wraz z kolegami 1 miejsce w turnieju “Złote Lwy Gdańskie”, a kolejny gryfita Adrian zdobył Mistrzostwo Polski w halowej piłce nożnej szkół wiejskich wspólnie z drużyną SP w Subkowach.

Największe emocje zapowiadają się jednak w dniach 10-11 grudnia, na hali widowiskowo-sportowej w Gniewinie, gdzie 20 drużyn dwunasto i trzynastolatków z Warszawy, Włocławka, Szczecinka, Wejherowa, Redy, Gdyni, Gdańska, Tczewa, Elbląga, Gniewina i Pruszcza Gdańskiego rozegra “Mini Mistrzostwa Europy 2012”.

Ponad 250 młodych piłkarzy, 80 meczów, mnóstwo zabawy, gorący doping kibiców i emocje sięgające zenitu to wszystko w ciągu dwóch dni na terenie Centrum Pobytowego EURO 2012.

Na początku drużyny wylosują państwo jakie będą reprezentować podczas turnieju, a po losowaniu otrzymają koszulki w barwach tego kraju. Rozgrywkom towarzyszyć będą konkursy i pokazy żonglerki piłkarskiej, a na trybunach i po meczach zapowiada się atmosfera prawdziwego piłkarskiego święta. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników nagrody, a dla najlepszych puchary i statuetki. Zawodnicy będą mieli też do dyspozycji Centrum Pobytowe Euro 2012 min: krytą pływalnię ze zjeżdżalnią wodną, bowling, gry komputerowe, stoły do tenisa, bilard oraz możliwość obejrzenia hotelu „Mistral Sport " z wszelkimi udogodnieniami przygotowanymi dla kadry Hiszpanii, która wybrała ten piękny obiekt na Euro 2012.

Życzymy dobrej zabawy.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia