Bramki dla nas:
Siuciak Kinga - 22`
Aronowska Oliwia - 48`
Aronowska Oliwia - 50`
Mateusz Sroka ~ 'Mecz, na którym zjawiło się dużo kibiców (naszej drużyny, ale również spora grupa sympatyków drużyny z Malborka) rozpoczął się równo o godzinie 11:00. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę na boisku, i składnymi akcjami przedostawaliśmy się na połowę przeciwniczek, i tam krótkimi podaniami staraliśmy się tworzyć sytuacje bramkowe. Kilka klarownych okazji sobie stworzyliśmy jednakże do przerwy siatka zatrzepotała tylko raz, a strzelczynią okazała się uniwersalna zawodniczka grająca w tym meczu na pozycji numer 8 Kinga Siuciak. Po przerwie dwie bramki dołożyła będąca po chorobie (nietrenująca w tygodniu) Oliwia Aronowska. Przy prowadzeniu 3 bramkami wdarło się u nas rozluźnienie, i przez jakieś 20/25 minut lepiej piłką operowało Olimpico, a my skupiliśmy się bardziej na obronie. Zawodniczki z Malborka zdołały strzelić, jednakże jedną bramkę i to my zdobyliśmy koniec końców 3 pkt.'

Pogoń następny mecz rozgrywa za tydzień 23 października w Lęborku, a 26 wystąpi w eliminacjach Klubowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Olsztynie (szczegółowa informacja później)
Mateusz Sroka ~ 'Gratulacje dla dziewczyn za dzisiejszy mecz, bo pokazały wielkie zaangażowanie, oraz duże umiejętności w operowaniu piłką, a najważniejsze miały pomysł na akcję, które budowały (na czym najbardziej nam zależy)'