Międzynarodowe zawody karate wkf w Danii. Tczewianie z sukcesami

(fot. mat. prasowe)
Podczas weekendu odbyły się w duńskim Jshoj międzynarodowe zawody karate wkf z udziałem z zawodników z 16 państw w tym reprezentacji Danii, Szwecji, Szkocji, Irlandii, Belgii, Norwegii dla których ten turniej był sprawdzianem przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

W zawodach tych udanie zaprezentowali się zawodnicy Sportowego Klubu Karate Senshi. Swoją konkurencję - kumite juniorów wygrał Miłosz Sabiecki, Julia Sabiecki zajęła 3 miejsce w kategorii młodzieżowców do 21 lat zaś Natalia Kuziola zajęła drugie miejsce w tej kategorii oraz trzecie w kategorii juniorek.

Zawodnicy tczewskiego klubu są reprezentantami naszego kraju na zbliżające się Mistrzostwa Europy które odbędą się w Soczi w dniach 2 - 4 luty b.r wiec ich rosnąca forma cieszy i napawa optymizmem.