Wyniki VII kolejki Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2013/2014 Grupa „A”.
VII kolejka 12.01.2014
1. TeTka - Meblex 3-7 (1-1)
Strzelcy bramek:
TeTka: Bartosz Bałdowski (1), Damian Labandt (1), Łukasz Milewski (1);
Meblex : Maciej Megier (4), Mateusz Włodowski (2), Rafał Komorowski (1);
Napomnienia:
Patryk Zittrich (TeTka), Piotr Włoch (TeTka), Rafał Komorowski (Meblex), Mateusz Włodowski (Meblex), Łukasz Milewski (TeTka)
2. Hydromechanika - Express Moves Przeprowadzki 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Paweł Kopal (3), Maksim Satiński (1), Arkadiusz Żurawski (1);
Expres Moves Przeprowadzki: Arkadiusz Czyżewski (1);
3. KM Przystań - Grześkowiak Team 1-5 (0-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Cezary Perszke (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Rafał Bronk (1), Wojciech Chyła (1), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Cezary Perszke (KM Przystań).
4. Pan Samochodzik - Compact & Meble Kropkowski 7-4 (3-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Oskar Holz (4), Krzysztof Riebandt (2), Krzysztof Tomasiak (1);
Compact & Meble Kropkowski: Wojciech Piotrowski (2), Paweł Grzesiak (1), Bartosz Langowski (1);
Napomnienia:
Karol Opczyński (Compact & Meble Kropkowski), Piotr Małkowski (Compact & Meble Kropkowski),Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - GRUPA - A
12 bramek - Rafał Komorowski (Meblex);
10 bramek - Paweł Kleischmitd (Compact & Meble Kropkowski), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Oskar Holz (Pan Samochodzik);
9 bramek - Patryk Zittrich (TeTka);
8 bramek - Karol Opczyński (Compact & Meble Kropkowski),
7 bramek - Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki), Maciej Megier (Meblex);
6 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Kamil Lisewski (Pan Samochodzik);
5 bramek - Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Knitter (Meblex), Bartosz Bałdowski (TeTka), Paweł Kopal (Hydromechanika), Arkadiusz Czyżewski (Express Moves Przeprowadzki);
4 bramki - Kacper Nagórski (Hydromechanika), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Wojciech Kaźmierski (Meblex), Łukasz Milewski (TeTka), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Mateusz Włodowski (Meblex), Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik);
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Engler (Express Moves Przeprowadzki), Marek Dwojak (Meblex), Kacper Milewski (TeTka), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Cezary Perszke (KM Przystań), Paweł Grzesiak (Compact & Meble Kropkowski);
Za nami I kolejka rozgrywek, 4 najlepsze drużyny z grupy A oraz grupy B utworzą I ligę LFPT, gdzie zagrają „każdy z każdym” dwie najgorsze drużyny na koniec rozgrywek spadną do II ligi w sezonie 2014/2015 startujemy 25.01.2014 od godziny 18.00 (szczegółowy terminarz troszkę później). Drużyny z miejsc V-VIII z grupy A i grupy B utworzą II LFPT i zagrają również „każdy z każdym” dwie najlepsze drużyny na koniec rozgrywek awansują w sezonie 2014/2015 do I LFPT (terminarz później I kolejka najprawdopodobniej 1.02.2014). Startujemy z zerowym dorobkiem punktowym natomiast strzelone bramki oraz kary indywidualne zostają i na tej podstawie będzie wyłoniony „król strzelców” oraz drużyna fair-play.
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
VII kolejka 12.01.2014
1. TeTka - Meblex 3-7 (1-1)
Strzelcy bramek:
TeTka: Bartosz Bałdowski (1), Damian Labandt (1), Łukasz Milewski (1);
Meblex : Maciej Megier (4), Mateusz Włodowski (2), Rafał Komorowski (1);
Napomnienia:
Patryk Zittrich (TeTka), Piotr Włoch (TeTka), Rafał Komorowski (Meblex), Mateusz Włodowski (Meblex), Łukasz Milewski (TeTka)
2. Hydromechanika - Express Moves Przeprowadzki 5-1 (2-1)
Strzelcy bramek:
Hydromechanika: Paweł Kopal (3), Maksim Satiński (1), Arkadiusz Żurawski (1);
Expres Moves Przeprowadzki: Arkadiusz Czyżewski (1);
Pan Samochodzik:
Jerzy Jaronski
Grzegorz Tomasiak
Piotr Tomasiak
Krzysztof Tomasiak
Dariusz Kończyk
Krzysztof Riebandt
Kamil Lisewski
Krzysztof Migus
Mateusz Kreft
Włodzimierz Netkowski
Oskar Holz
KM Przystań:
Dawid Bonek
Dawid Milbrodt
Paweł Ważny
Paweł Klimczak
Cezary Perszke
Dominik Flaczyński
Filip Nydza
Szymon Nawrocki
Waldemar Stawicki
Daniel Chrzanowski
Damian Brzeski
Robert Omernik
Jerzy Jaronski
Grzegorz Tomasiak
Piotr Tomasiak
Krzysztof Tomasiak
Dariusz Kończyk
Krzysztof Riebandt
Kamil Lisewski
Krzysztof Migus
Mateusz Kreft
Włodzimierz Netkowski
Oskar Holz
KM Przystań:
Dawid Bonek
Dawid Milbrodt
Paweł Ważny
Paweł Klimczak
Cezary Perszke
Dominik Flaczyński
Filip Nydza
Szymon Nawrocki
Waldemar Stawicki
Daniel Chrzanowski
Damian Brzeski
Robert Omernik
3. KM Przystań - Grześkowiak Team 1-5 (0-1)
Strzelcy bramek:
KM Przystań: Cezary Perszke (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Rafał Bronk (1), Wojciech Chyła (1), Krzysztof Paździerski (1);
Napomnienia:
Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Cezary Perszke (KM Przystań).
4. Pan Samochodzik - Compact & Meble Kropkowski 7-4 (3-2)
Strzelcy bramek:
Pan Samochodzik: Oskar Holz (4), Krzysztof Riebandt (2), Krzysztof Tomasiak (1);
Compact & Meble Kropkowski: Wojciech Piotrowski (2), Paweł Grzesiak (1), Bartosz Langowski (1);
Napomnienia:
Karol Opczyński (Compact & Meble Kropkowski), Piotr Małkowski (Compact & Meble Kropkowski),Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski).
Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2013/2014 - GRUPA - A
12 bramek - Rafał Komorowski (Meblex);
10 bramek - Paweł Kleischmitd (Compact & Meble Kropkowski), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Oskar Holz (Pan Samochodzik);
9 bramek - Patryk Zittrich (TeTka);
8 bramek - Karol Opczyński (Compact & Meble Kropkowski),
7 bramek - Bartosz Szweda (Express Moves Przeprowadzki), Maciej Megier (Meblex);
6 bramek - Maksim Satiński (Hydromechanika), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Kamil Lisewski (Pan Samochodzik);
5 bramek - Marcin Czarnecki (Express Moves Przeprowadzki), Marcin Knitter (Meblex), Bartosz Bałdowski (TeTka), Paweł Kopal (Hydromechanika), Arkadiusz Czyżewski (Express Moves Przeprowadzki);
4 bramki - Kacper Nagórski (Hydromechanika), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Sebastian Szczuchniak (Hydromechanika), Wojciech Kaźmierski (Meblex), Łukasz Milewski (TeTka), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Mateusz Włodowski (Meblex), Krzysztof Tomasiak (Pan Samochodzik);
3 bramki - Szymon Małecki (TeTka), Grzegorz Tomasiak (Pan Samochodzik), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Engler (Express Moves Przeprowadzki), Marek Dwojak (Meblex), Kacper Milewski (TeTka), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Cezary Perszke (KM Przystań), Paweł Grzesiak (Compact & Meble Kropkowski);
Za nami I kolejka rozgrywek, 4 najlepsze drużyny z grupy A oraz grupy B utworzą I ligę LFPT, gdzie zagrają „każdy z każdym” dwie najgorsze drużyny na koniec rozgrywek spadną do II ligi w sezonie 2014/2015 startujemy 25.01.2014 od godziny 18.00 (szczegółowy terminarz troszkę później). Drużyny z miejsc V-VIII z grupy A i grupy B utworzą II LFPT i zagrają również „każdy z każdym” dwie najlepsze drużyny na koniec rozgrywek awansują w sezonie 2014/2015 do I LFPT (terminarz później I kolejka najprawdopodobniej 1.02.2014). Startujemy z zerowym dorobkiem punktowym natomiast strzelone bramki oraz kary indywidualne zostają i na tej podstawie będzie wyłoniony „król strzelców” oraz drużyna fair-play.
Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl oraz futsaltczew.cba.pl.
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (8) dodaj komentarz
piotr_gość
12.01.2014, 22:27
meble
meble się przejechały i nie awansowały
Odpowiedz_gość
13.01.2014, 08:01
Teraz mamy silnego faworyta na wygranie 2 ligi...
Odpowiedzgość_gość
13.01.2014, 12:46
skrót meczu Tetka - Meblex
http://www.youtube.com/watch?v=5GoErNi4cTE&feature=youtu.be
Odpowiedzpiotr_gość
13.01.2014, 15:17
XXXX
meble powinny walczyc o mistrza a nie teraz o pierwszą ligę,
Odpowiedz_gość
13.01.2014, 20:45
Prawda jest taka, że Kropkowski meble grali bardzo słabo w prawie wszystkich meczach, na niektórych wystarczyło, a parę razy potrafili się zmobilizować jak choćby w poprzedniej kolejce. Prawdę powiedziawszy to zasłużenie nie awansowali w przeciwnym wypadku, któryś z zespołów byłby mocno pokrzywdzony. W II lidze nie widzę ich jako faworytów, może 3 miejsce. Gratulacje dla pozostałych ekip.
Odpowiedzdino_gość
14.01.2014, 21:29
a
no i w drugiej grupie do awansu wystarczyło 9 "oczek", a tutaj 6 miejsce miało 10.
Odpowiedzmatematyka_gość
15.01.2014, 11:44
Na to nie patrz. Bo odwracając sytuację można powiedzieć, że z tej grupy awansowałby tylko express, gdyby grał tam.
Cytujseba_gość
15.01.2014, 20:25
1 kolejka
Express Moves Przeprowadzki - PHU Leszek Woźniak Meblex - Resteks TeTka - Alfa Transport Hydromechanika - Tapflo
Odpowiedz