Wyniki IV kolejki II LIGA - ALPN 2018
II Liga (21.08.2018)
1. PanLink - Grześkowiak Team 2-8 (0-6)
Strzelcy bramek:
PanLink: Mateusz Jeka (1), Marcin Jeka (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Krzysztof Paździerski (2), Krzysztof Neubauer (1), Wojciech Chyła (1), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Michał Kluczkowski (PanLink).
2. Serwis Motochron - Lichnowy 10-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Paweł Woźniak (4), Sergiusz Mąkosa (2), Tomasz Bzówka (1), Damian Wasiek (1), Paweł Stopka (1), samobójcza (1);
Lichnowy: Tomasz Aftyka (2), Bartłomiej Janicki (1).
3. SŻL Monterzy - KM Przystań 7-2 (2-1)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (3), Marcin Leszczyński (1), Krzysztof Kuliński (1), Krzysztof Paszek (1), Łukasz Błaszkowski (1);
KM Przystań: Jakub Strużyński (1), Kacper Niedziałkowski (1).
Tranzit - pauza
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 - II liga
7 bramek - Adrian Polański (Tranzit);
6 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
5 bramek - Arkadiusz Jeka (PanLink), Paweł Woźniak (Serwis Motochron);
4 bramki - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Mariusz Wroński (Tranzit);
3 bramki - Paweł Gawroński (KM Przystań), Robert Polański (Tranzit), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (28.08.2018 - wtorek)
1) 17.50 Lichnowy - SŻL Monterzy
2) 18.40 Grześkowiak Team - Serwis Motochron
3) 19.30 Tranzit - PanLink
KM Przystań - pauza
Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl
II Liga (21.08.2018)
1. PanLink - Grześkowiak Team 2-8 (0-6)
Strzelcy bramek:
PanLink: Mateusz Jeka (1), Marcin Jeka (1);
Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (2), Krzysztof Paździerski (2), Krzysztof Neubauer (1), Wojciech Chyła (1), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);
Napomnienia:
Michał Kluczkowski (PanLink).
2. Serwis Motochron - Lichnowy 10-3 (3-2)
Strzelcy bramek:
Serwis Motochron: Paweł Woźniak (4), Sergiusz Mąkosa (2), Tomasz Bzówka (1), Damian Wasiek (1), Paweł Stopka (1), samobójcza (1);
Lichnowy: Tomasz Aftyka (2), Bartłomiej Janicki (1).
3. SŻL Monterzy - KM Przystań 7-2 (2-1)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (3), Marcin Leszczyński (1), Krzysztof Kuliński (1), Krzysztof Paszek (1), Łukasz Błaszkowski (1);
KM Przystań: Jakub Strużyński (1), Kacper Niedziałkowski (1).
Tranzit - pauza
SŻL Monterzy wraz ze składem:
Łukasz Pawłowski
Patryk Cygański
Marcin Leszczyński
Łukasz Meier
Krzysztof Dobrowolski
Krystian Leszczyński
Marcin Rekowski
Michał Jażdżewski
Krzysztof Kuliński
Krzysztof Paszek
Robert Kościelniak
Łukasz Błaszkowski
Marcin Puckowski
Maciej Chrzanowski
Łukasz Pawłowski
Patryk Cygański
Marcin Leszczyński
Łukasz Meier
Krzysztof Dobrowolski
Krystian Leszczyński
Marcin Rekowski
Michał Jażdżewski
Krzysztof Kuliński
Krzysztof Paszek
Robert Kościelniak
Łukasz Błaszkowski
Marcin Puckowski
Maciej Chrzanowski
Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 - II liga
7 bramek - Adrian Polański (Tranzit);
6 bramek - Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);
5 bramek - Arkadiusz Jeka (PanLink), Paweł Woźniak (Serwis Motochron);
4 bramki - Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Mariusz Wroński (Tranzit);
3 bramki - Paweł Gawroński (KM Przystań), Robert Polański (Tranzit), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);
Harmonogram spotkań:
V kolejka (28.08.2018 - wtorek)
1) 17.50 Lichnowy - SŻL Monterzy
2) 18.40 Grześkowiak Team - Serwis Motochron
3) 19.30 Tranzit - PanLink
KM Przystań - pauza
Więcej informacji znajdziecie na www.pcs.tczew.pl
Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie
Komentarze (1) dodaj komentarz
NZRSM_gość
23.08.2018, 17:18
SŻL
A my swoje, SŻL SŻL SŻL !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz