Tenisiści schodzą z kortów

W sobotę, 22 września, odbył się ostatni, VI turniej Grand Prix Tczewa 2012 w Tenisie Ziemnym. Grano jak zwykle w trzech kategoriach - SKRZAT, JUNIOR i OPEN.

W kategorii SKRZAT w ostatnim turnieju jak i w całym Grand Prix zwyciężył Jakub Federowicz, który w finale pokonał Bartka Fabiszewskiego (drugi równie. w klasyfikacji generalnej) 6:3. III m dla Kasi Ewald, która pokonała Radosława Stankiewicza 6:4.

W kategorii JUNIOR I m zajął Mikołaj Zwirbulis, który w finale pokonał 6:4 Karolinę Głowińską. III m dla Pawła Woźniaka, który wygrał 6:4 z Mateuszem Milewskim. III m w ostatnim turnieju zapewniło ostateczny sukces Pawła Woźniaka w klasyfikacji generalnej GP.

Po zakończeniu turnieju wręczono pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody i upominki dla najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii.

W turnieju OPEN kolejny raz zwyciężył tryumfator całego cyklu GP Andrzej Rutkowski, który w finale pokonał v-ce mistrza Tomka Cejera 6:0, 6:1. III m walkower (którego dał Wojciech Wróbel) dla weterana Henryka Kuklińskiego.