Dzień Otwarty - Pomorskie bez smogu

Komin (fot. tcz.pl)

odbędzie się
24
06.2024
Poniedziałek
Dzień Otwarty - Pomorskie bez smogu
Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Starosta Tczewski zapraszają na wydarzenie pn.: "Dzień Otwarty - Pomorskie bez smogu".

Wydarzenie to skierowane jest do mieszkańców powiatu zobligowanych uchwałami antysmogowymi do wymiany urządzeń grzewczych na ekologiczne źródła ciepła i ma na celu umożliwienie mieszkańcom spotkania z przedstawicielami samorządu terytorialnego, z ekspertami i doradcami energetycznymi oraz pracownikami instytucji oferujących wsparcie finansowe konieczne do zrealizowania inwestycji.

Program wydarzenia przewiduje m.in. krótkie prezentacje nt. Uchwał Antysmogowych - przyczyn i skutków ich uchwalenia oraz dostępnych programów oferujących mieszkańcom powiatu i jednostkom samorządu terytorialnego wsparcie finansowe w realizacji inwestycji, w tym Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021- 2027, Pomorski Fundusz Antysmogowy, Czyste Powietrze i Ciepłe Mieszkanie.

Dzień Otwarty odbędzie się 24 czerwca 2024r. w godz. 10 00 - 13 00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie (ul. Grunwaldzka 1, 83-110 Tczew).


Drukuj
Prześlij dalej