"Niedopowiedziana" - czyli kolejny utwór Marka Plutowskiego w niecodziennym wydaniu

Prezentujemy kolejną produkcję tczewskiego muzyka, Marka Plutowskiego - "Niedopowiedziana". Utwór jest częścią drugiego albumu "Muzykoterapia", którego premiera planowana jest na jesień tego roku. Ujęcia do klipu realizowane były w Warszawie.

"To pierwsza odsłona, w której urządziłem samowolkę i skierowałem swoje dźwięki w stronę rapu, który na co dzień jest mi bardzo bliski. Po prostu chciałem zobaczyć, jak to jest zrobić coś w tym stylu. Część utworu była stworzona już wcześniej przy akompaniamencie gitary - w późniejszym czasie podjąłem decyzję, aby dać temu klimat, którego wcześniej nie było - zwłaszcza, że sam tekst bardzo temu służył.Jeśli chodzi o teledysk, chciałem po prostu zrobić coś w otoczeniu uwielbianych przeze mnie wieżowców w Warszawie. Z uwagi na odległość, ciężko byłoby logistycznie i finansowo zrobić to z pomocą profesjonalistów - stąd moja Marta złapała za telefon i moim zdaniem świetnie sobie z tym zadaniem poradziła. Czy w Warszawie, w otoczeniu masy ludzi kręci się ciężko? Wręcz przeciwnie - tam są do tego po prostu przyzwyczajeni.


Na klipie nasze ulubione miejsca w Warszawie, do których bardzo często wracamy, kiedy chcemy 'uciec od spokojnego Tczewa do miejskiego zgiełku'. Czasem warto tam pojechać, żeby przypomnieć sobie, jak to dobrze na co dzień mieszkać w mniej hałaśliwym miejscu."
- podsumował Marek


Zapraszamy do śledzenia pasji Marka, który od ponad 7 lat tworzy w stu procentach autorską muzykę. Więcej jego produkcji znajdziecie poniżej:Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • hehe_gość

  10.04.2024, 17:14

  hehe

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx2 
 • Maciej_gość

  11.04.2024, 00:40

  Nr1

  Jestem mega zaskoczony!!! 1 liga !! Teledysk i muza extraklasa

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx8.xx3 
 • Marek_gość

  11.04.2024, 22:09

  Pięknie dziękuję:) Bardzo miły komentarz :D

  Cytuj
  IP: 37.30.xx6.xx8 
 • Anonim_gość_gość

  13.06.2024, 08:53

  Muzyka

  Rudy to nie kolor włosów... rudy to charakter

  Odpowiedz
  IP: 192.166.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.