"Przez morza i oceany". Wybrali najlepsze prace

(fot. mat. prasowe)
"Przez morza i oceany". Wybrali najlepsze prace
Podczas ferii zimowych Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie ogłosiło konkurs plastyczny pt. "Przez morza i oceany". "Bardzo się cieszymy, że udało Wam się stworzyć wiele pięknych prac pokazujących podwodne życie i niesamowitą florę, faunę oraz syrenki i inne bajkowe stworzenia zamieszkujące głębiny mórz i oceanów." - mówią organizatorzy.

Jury, w składzie Kamila Gillmeister (Fabryka Sztuk), Barbara Jackiewicz (Radio Tczew i Telewizja TeTka) oraz Joanna Czarnecka (Centrum Kultury i Sztuki), podczas obrad w dn. 22.02.2024, miało bardzo trudne zadanie. Wybranie tylko trzech prac w kategorii klas 1-3 oraz trzech prac w kategorii 4-6 było prawie niemożliwe, ale konieczne.
W kategorii klasy 1-3 Jury przyznało następujące nagrody:
1 miejsce - Juliusz Kulas
2 miejsce - Izabela Saez Czapiewska
3 miejsce - Zofia Serkowska


W kategorii klasy 4-6 Jury przyznało następujące nagrody:
1 miejsce - Franciszek Goliński
2 miejsce - Nadia Rykała
3 miejsce - Paulina Duszak

- Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za fantastyczne pomysły, przelanie wyobraźni na papier oraz dużą kreatywność. Laureatom serdecznie gratulujemy! Nagrodzonych zapraszamy do odbioru nagród rzeczowych od poniedziałku 26 lutego. Odbiór nagród w godzinach od 10 do 19 w portierni Centrum Kultury i Sztuki. Kochani na koniec ważna uwaga - prosimy o czytanie regulaminu, gdyż część pięknych prac, którą dostaliśmy na konkurs nie spełniała wymogów tj. była w małym formacie w związku z powyższym Jury tych prac nie oceniało. - informuje CKiS.

Drukuj
Prześlij dalej