Szukamy koleżanek i kolegów, którzy 50 lat temu pisali maturę

I Liceum Ogólnokształcące (fot. tcz.pl)
Szukamy koleżanek i kolegów, którzy 50 lat temu pisali maturę
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
8. czerwca br. odbędzie się spotkanie abslowentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie (rocznik 1974).

W programie jest m. in. wizyta w szkole, połączona ze zwiedzaniem "starych kątów". Część nieoficjalna odbędzie się w restaurcji Piaskowa.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:

absolwenci1974@op.pl


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • jerry_gość

    13.03.2024, 02:29

    50 lat temu rocznik 74 pisal mature w wieku roczku ha ha

    Odpowiedz
    IP: 83.217.xx7.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.