Sobótki Tczewskie

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
22
06.2024
Sobota
Sobótki Tczewskie
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na najbardziej taneczne obchody święta naszego miasta, czyli Sobótki Tczewskie. 22 czerwca 2024 na Bulwarze Nadwiślańskim im. Księcia Sambora II w Tczewie gościć będziemy polskich i zagranicznych artystów sceny tanecznej i elektronicznej. Przy muzyce Shauna Bakera & Jessici Jean oraz duetu Kalwi & Remi będziemy witać rozpoczynające się lato, a na dobre zakończenie wieczoru wystąpi Skytech.

SOBÓTKI TCZEWSKIE

GWIAZDY: SHAUN BAKER & JESSICA JEAN, KALWI & REMI, SKYTECH, WOKALNY ZAWRÓT GŁOWY OD KORNAS I SOWY
22 czerwca 2024 godz. 18.00
Bulwar nad Wisłą

Wstęp wolny

Tanecznym krokiem rozpoczynamy lato, ale nie zapominamy też o pięknych głosach. Na naszej scenie pojawią się także młodzi tczewscy wokaliści w koncercie: "Wokalny zawrót głowy od Kornas i Sowy".

Dopełnieniem atrakcji muzycznych będzie jedno z najbardziej znanych wesołych miasteczek w Polsce - Krasnal Europark.

Shaun Baker & Jessica Jean
Energetyczny duet Artystów pochodzących z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Ich produkcje muzyczne " Hey Hi Hello" "VIP" "The Power" "Live" "Run Away" oraz album " Numer one " osiągnęły wielokrotnie status platyny i złota. 

Kalwi & Remi
Duet dj'ów i producentów muzycznych, który powstał w 2003 roku w Poznaniu.
Krzysztof Kalwat i Remi Pospiech poznali się pracując jako prezenterzy w radiu RMI FM. Tam rozpoczęła się ich wspólna droga, która zaowocowała wieloma hitami oraz znaczącymi utworami docenionymi przez najsłynniejszych dj'ów na świecie.
Ich największy przebój "Explosion" stał się klubowym klasykiem, także na scenie
zagranicznej.
Kalwi i Remi nagrali utwory m.in. z Mr X (słynnym MC Westbama na Mayday), Amandą Wilson (znaną ze współpracy z Avicii), Evelyn (wokalistką "One Night in Ibza" z Mike'iem Candys'em), czy Judge Jules'em (top 10 dj'ów przez wiele lat).
Największe trofea to Viva Comet oraz Eska Music Awards. Występowali na wielu Festiwalach m.in. Sunrise, Viva Club Rotation (support Tiesto), Beach Party, Stadium of Sound, Nature One oraz w najlepszych klubach w Polsce, UK, USA, Niemczech, Holandii, Czechach, Dubaju, Norwegii, Estonii, Grecji.
Najnowszy hit "Explosion Ech poleczko" w ciągu niespełna pół roku osiągnął blisko 30 milionów odsłon na Youtube. Kalwi & Remi znajdują się na drugim miejscu wśród dj'ów w Polsce w notowaniu Spotify (tuż za Tribbsem) pod względem liczby odbiorców.

Skytech
Jego utwory zgromadziły pół miliarda odtworzeń, roztańczył Sanah w przebojowym remixie 'Invisible Dress' oraz współtworzył międzynarodowe hity z topowymi DJ'ami takimi jak R3HAB czy Headhunterz.


Oficjalnie zremixował tegoroczny hit "Mwaki" oraz ma na koncie oficjalne remixy dla czołowych artystów takich jak Tiësto, KAROL G, R3HAB, ZAYN oraz W&W.

W 2022 #51 producent na świecie według rankingu TOP 101 Producers. Swoimi występami Skytech oczarował sceny największych międzynarodowych imprez m.in. Tomorrowland, Sunrise Festival oraz Amsterdam Dance Event.

W Polsce rozpoznawalny za sprawą hitowych remixów Sanah "invisible dress" oraz Bryska "mam kogoś lepszego" które pokryły się podwójną platyną.

Drukuj
Prześlij dalej