40 lat z hakiem Piotra Bukartyka - koncert /Goście: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
19
06.2024
Środa
40 lat z hakiem Piotra Bukartyka - koncert /Goście: Krystyna Tkacz, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś
Jedyny felietonista w piosence od czasów Wojciecha Młynarskiego!

19 czerwca 2024 godz. 19:00
Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
Bilety: 120 zł

"Napisać piosenkę próbowałem setki razy. Bywało różnie, ale jeżeli po wszystkich tych próbach zapamiętałeś choćby jedną, to uważam, że  było warto"

 
Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek, od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami - pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.
 
Przyjdźcie spróbować!
 
Czekamy z ekscytacją na nowe rymy, piosenki i Piotra Bukartyka. Pisze do rymu i układa do niego melodie, a potem to śpiewa. Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie lub z zespołem AJAGORE. Ma też swój Fanklub.
To oczywiste, że uwielbia się chwalić i mógłby tu godzinami rozprawiać o swoich wiekopomnych osiągnięciach, ale ponieważ pisząc to patrzy sobie na ręce, doda tylko, że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd większych pieniędzy, a poza tym jest łysy i - jak twierdzi żona - mógłby trochę schudnąć.
 
My zaś zaślepieni talentem Piotra Bukartyka tych drobiazgów nie widzimy, czekamy na wolnego człowieka, mistrza słowa i rymu!
Gościnnie wystąpią wspaniali i niepowtarzalni:
 
KRYSTYNA TKACZ
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI
ARTUR BARCIŚ

Drukuj
Prześlij dalej