Młodziczki Sambora Tczew z awansem do Finałów Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Ręcznej 2024!

(fot. mat. prasowe)
Młodziczki Sambora Tczew z awansem do Finałów Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Ręcznej 2024!
We wtorek 11.06. 2024 r. na boiskach TCSiR odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek w Plażowej Piłce Ręcznej, w których udział wzięło siedem zespołów. Nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze i grały w meczu finałowym. Przegrały z zespołem z Brodnicy i zajęły drugie miejsce premiowane awansem na Mistrzostwa Polski, gdzie spotka się 8 najlepszych drużyn w Polsce.

Finały odbędą się w dniach 14-16 czerwca w Głuchołazach.
Dziękujemy TCSiR za ogromną pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu rozgrywek.

Skład zespołu:

Marcelina Bielińska, Bogumiła Brzycka, Łucja Czerwińska, Maja Gierszewska, Julia Kłosowska, Alicja Koszałka, Julia Kozłowska, Maja Piotrowska, Nikola Schlak, Oliwia Schlak, Karolina Szczepańska.
Trenerzy: Robert Karnowski, Artur Wierzbicki.

Kolejność końcowa :

1. MKS Brodnica
2. Sambor Tczew
3. CHKS Łódź
4. UKS Olimpijczyk Kowalewo POM
5. Pyrki Poznań
6. AZS AWF Warszawa
7. UKS Rusiec

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Emily_gość

  14.06.2024, 01:39

  Illuminati

  To jest moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Panem Andriejem Bogdanowem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który pomógł mi zacząć i zostałem inicjowany do Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem kwotę 4 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło Pana Andrieja Bogdanowa. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego porządku świata Illuminati już dziś, skontaktuj się z Panem Andriejem Bogdanowem już dziś, to Twoja najlepsza szansa na uzyskanie członkostwa w iluminatach, którego zawsze pragniesz. Skontaktuj się z Lordem Andriejem Bogdanowem E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757

  Odpowiedz
  IP: 155.94.xx8.xx2 
 • +1

  ładne_gość

  14.06.2024, 13:47

  ładne dziewczyny

  Piękne naturalne i wysportowane dziewczyny, bez sztucznych rzęs dziobów jak kaczki itd...

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA