Młodzież rywalizowała o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego

(fot. mat. prasowe)
Młodzież rywalizowała o Mistrzostwo Powiatu Tczewskiego
W dniu 17 kwietnia br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Piłce Nożnej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczennice, uczniowie szkół podstawowych urodzonych w latach 2009-2010.

Do rywalizacji w kat. chłopców przystąpiły 3 zespoły: SP Nr 2 Pelplin, SP Nr 11 Tczew oraz SP Nr 1 Gniew. W przypadku kat. dziewcząt na zawody zgłosiła się tylko reprezentacja SP Nr 12 w Tczewie, w związku z tym awansowała ona bezpośrednio do półfinału wojewódzkiego. Drużyna składała się z 12 zawodników - 6 na boisku oraz 6 rezerwowych.

Finalnie w kat. chłopców najlepszy okazał się zespół SP Nr 11 w Tczewie. Drużyny SP Nr 12 w Tczewie i SP Nr 11 w Tczewie będą reprezentowały Powiat Tczewski w półfinale wojewódzkim. Najlepszy zespół został uhonorowany pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

Kat. chłopców
1. SP Nr 1 Gniew vs SP Nr 2 Pelplin 3:0
2. SP Nr 11 Tczew vs SP Nr 1 Gniew 4:0
3. SP Nr 2 Pelplin vs SP Nr 11 Tczew 0:9
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1 miejsce SP Nr 11 Tczew
Skład drużyny: Szymon Bryniarski, Maksymilian Chroboczek, Jakub Dąbek, Michał Dolata, Adrian Formela, Marcel Janiszewski, Egor Kolesnichenko, Bartosz Kosmacz, Igor Michel, Jakub Okpisz
Nauczyciel W-F/Trener: Katarzyna Karnowska
2 miejsce SP Nr 1 Gniew
3 miejsce SP Nr 2 Pelplin
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, natomiast zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Emily_gość

  22.04.2024, 01:39

  Illuminati

  Oto moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Lordem Felixem Morganem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który dał mi początek i zostałem inicjowany do Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem kwotę 4 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło lorda Felixa Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego porządku świata Iluminatów już dziś, skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem już dziś, to Twoja najlepsza szansa na uzyskanie członkostwa w iluminatach, którego zawsze pragniesz. Skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757

  Odpowiedz
  IP: 68.235.xx3.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.