Place zabaw czeka modernizacja. Są pieniądze w projekcie budżetu

Dobra wiadomości dla młodych mam po lekturze przyszłorocznego budżetu. Miasto zabezpiecza środki na rewitalizację placów zabaw. To aż 350 tys. zł - oraz dodatkowe 100 tys. zł na rewitalizację placu zabaw przy ulicy Łąkowej. Informacje o zniszczonych urządzeniach zabawowych można zgłaszać do ZUKu. Propozycje nowych placów można proponować w ramach budżetu obywatelskiego. Średnio taki kosztuje 50 tys. zł.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4.33
Subskrybuj kanał Tcz.pl na
1200+
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -1

  Stefan_gość

  05.12.2016, 12:20

  zmiana może być

  ale nie koniecznie trzeba nowe zabawki kupować, lepiej dla portfela będzie jak zakonserwujesz to co jest, i uprzątniesz kibel wokół, w sensie, a może nowy piasek z szanghaju, a będzie cacy.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx1.xx0 
 • +2

  _gość

  05.12.2016, 20:25

  r

  Urządzenia zabawowe są niszczone masowo przez zakompleksiony tpag który jest antyreklamą miasta Tczewa i ktorej mieszkańcy nie cierpią z powodu braku rozumu i celowego niszczenia dobra miasta. Byłem na spacerze, niedawno wstawiony plac zabaw z regulaminem koło bloków malinowskich popisany tpag, i obok śmietnik popisany tpag. Jedna wielka żenada.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx7 
 • -1

  Stefan_gość

  05.12.2016, 23:03

  zgadzam się

  dokładnie tak jest, niszczenie mienia publicznego to syf, kiła, mentalna mogiła.

  Cytuj
  IP: 83.23.xx5.xx9 
  -1

  Stefan_gość

  05.12.2016, 23:04

  jakiekokolwiek mienia

  to samo się tyczy własności prywatnej. bieda 3d niszczyciela, idż desdemonę niszcz w łóżku

  Cytuj
  IP: 83.23.xx5.xx9 
 • +1

  Gosc_gość

  10.12.2016, 23:23

  Nowy plac zabaw powinien być na Oś.Witosa (Górki ).Pomimo ,że od niedawna jest wyremontowany to i tak jest bardzo mało atrakcji dla dzieci.Ja jako mama dwójki dzieci i nie tylko ja jezdzimy na plac zabaw na Oś.Suchostrzygi,gdzie powstaly tam piękne place zabaw-jest ich tam mnóstwo od tego roku.Więc pytam się Panie Radny -opiekunie Oś.Górek dlaczego takie atrakcje nie mogą powstać i u Nas ???Nadmienie ,że jest jeszcze dużo miejsca na postawienie nowych atrakcji. Może warto sie przejechać i zobaczyć jak plac zabaw powinien wyglądać dla Naszych pociech...(chodzi mi o te plastikowe z różnymi zjeżdżalniami i innymi atrakcjami) WSTYD jak na takie osiedle, gdzie powstają nowe bloki i jest mnóstwo rodzin z dziećmi są dwa place zabaw bardzo ubogo wyposażone.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.