Festiwal Dobrego Humoru. Wystawa Pawła Kuczyńskiego

Paweł Kuczyński

odbyło się
24
06.2011
Piątek
Tczew - Festiwal Dobrego Humoru. Wystawa Pawła Kuczyńskiego
Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie "Fabryka Sztuk" oraz Biuro Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku serdecznie zapraszają na wystawę rysunku satyrycznego Pawła Kuczyńskiego "…gra w klasy".

Autor urodził się w Szczecinie w 1976 roku, ukończył ASP w Poznaniu na wydziale grafiki. W 2001 roku uzyskał dyplom w zakresie rysunku u profesora Józefa Drążkiewicza. W trzy lata później na serio zajął się rysunkiem satyrycznym. Został szacownym członkiem Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury. Talent Pawła Kuczyńskiego potwierdziły liczne nagrody i wyróżnienia przyznane w Polsce i za granicą. Z ważniejszych starczy wymienić nagrodę "Eryka" za odkrycie roku w dziedzinie rysunku satyrycznego, złoty medal w Japonii na Kyoto International Cartoonist Congress czy pierwszą nagrodę na włoskim Caricature Biennial Vercelli.

Na wystawę zapraszamy smutnych i wesołych. Tych pierwszych aby rozbawić, a tych drugich, by utrzymać w dobrej kondycji; ponieważ śmiech to zdrowie, a więc profilaktyka wymaga przybycia na wystawę.

Wernisaż odbędzie się 24 czerwca o godzinie 17.00 w siedzibie Centrum przy ul. 30 Stycznia 4.
Wystawa będzie czynna do 17 lipca bieżącego roku.
Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia