Bal z chórzystami

Bal (fot. tcz.pl)

odbyło się
05
02.2011
Sobota
Tczew - Bal z chórzystami
Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Męskiego Echo zaprasza na bal karnawałowy.

Organizatorem wydarzenia jest CENTRUM KULTURY I SZTUKI w Tczewie. Bal odbędzie się 05 lutego br. od godz. 20.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, przy ul. ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10. Zaproszenia w cenie 280 zł od pary. Informacje i rezerwacje pod tel. 666 326 364.

Organizatorzy przewidują jak zawsze doskonałą zabawę, którą rozpocznie mini koncert chóru. Do tańca będzie przygrywać świetna orkiestra "Jocker". Dania serwuje restauracja Piaskowa. Udział w Balu jest jednocześnie wsparciem Chóru.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Obserwator_gość

  04.02.2011, 08:35

  Dofinansowanie Urzednikow....

  No tak a miała byc zmiaNA a tu prosze znowu zabawa towarzystwa Chóru Męskiego Echo gdzie spewają min urzednicy panowie W. Mroczkowski i K. Szlagowski to urzednicy na wysokich stanowiskach naczelników w urzędzie miasta i Starostwa powiatowego - z tego co wiem obaj panowie pracuja na 2-3 etatach i niech sami finansuja swoje hobby a nie sięgaja po kase miejska ! niech zrobja sobie taki marketing aby pozyskać stałych sponsorów ale po co skoro można łatwo wziąść kase z budżetu miasta- kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji ! finansowane z naszych podatkow ! A może by tak zabawa niby organizowana przez instytucje miasta - Centrum Kultury i Sztuki przekazałA dochód z zabawy tez na inne chóry, orkiestry, zespoły itp ?

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx4 
 • andrew_gość

  06.02.2011, 15:49

  Chyba musiałbym być masochistą, aby wydać 280 zł i słuchać za to chóru Echo...Coś koszmarnego...

  Odpowiedz
  IP: 95.108.xx5.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.