Street art dla najmłodszych - bezpłatne warsztaty


odbyło się
19
09.2011
Poniedziałek
Tczew - Street art dla najmłodszych - bezpłatne warsztaty
Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły "Fabryka Sztuk" w Tczewie serdecznie zaprasza młodzież na warsztaty Street art for kids - warsztaty graffiti i street art.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z formami street art i graffiti, będą wykorzystywali nietypowe techniki, formy i szablony inspirowane nowoczesnym designem. Na warsztatach będziemy mówić o jego historii, czołowych twórcach. Zobaczymy związki graffiti ze sztuką. Zapoznamy się metodami tworzenia prac i projektów. Zostanie również omówiona kwestia wandalizmu i nielegalnego aspektu grafitti. Nauczymy się tworzyć tradycyjne graffiti i inne formy sztuki ulicy.

Warsztaty mają formę cykliczną.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu "Rewitalizacja strefy A obszaru zdegradowanego Starego Miasta w Tczewie" współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013.

Zapisy prowadzi sekretariat CWRDW od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00 pod nr tel. 58 530 44 81

Ilość miejsc ograniczona!
Wstęp wolny!
Zapraszamy!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • _gość

  19.09.2011, 09:15

  Co to za bełkot.

  To już nie potrafimy napisać czegoś po polsku? Kto to finansuje? Jeśli jest to sztuka pożądana przez wielu wrażliwych ludzi to niech inspirator street.......... itp. sfinansuje to z własnej kieszeni. Graficiarzy należy szkolić od kołyski. Mury mamy smutne i nudne. Jednolite tło denerwuje i szpeci. Pierwsze próby nowego desig… (wzornictwa) proponuję przeprowadzić na budynku Urzędu Miasta.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.