"Tacy sami" - festyn na placu Hallera

Tacy Sami (fot. tcz.pl)

odbyło się
09
09.2011
Piątek
Tczew - "Tacy sami" - festyn na placu Hallera
Polski Komitet Pomocy Społecznej, Środowiskowe Domy Samopomocy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie, Towarzystwo Miłośników Ziemi Tczewskiej zapraszają na VIII Festyn Przyjaźni TACY SAMI. Festyn organizowany jest w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Impreza odbędzie się 9 września o godz. 11.00 na pl. Hallera. Zainauguruje ją przemarsz integracyjny (zbiórka o godz. 10.45 przy FIS, ul. Łazienna 5).

Imprezę objęli honorowym patronatem: Irena Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Mirosław Pobłocki, prezydent Tczewa.

W programie:

- występy artystyczne
- pokazy taneczne, muzyczne, sportowe
- gry, konkursy, zabawy i przejażdżki rikszą
- poczęstunek dla uczestników festynu
- kiermasz wyrobów terapeutycznych
- pomiary medyczne, pokazy sprzętu straży pożarnej, policji

Festyn Przyjaźni TACY SAMI realizowany jest w ramach projektu pt. "Miasto równych szans" i współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej z zakresu organizacji i funkcjonowania sieci oparcia społecznego dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  09.09.2011, 11:39

  Czy przewidziano coś nowego w porównaniu do lat poprzednich?? czyli drący się w mikrofon , ulubieniec pani dyrektor MOPS-u , pan Marcin D., beznadziejna otoczka i udawanie, że wspieramy niepełnosprawnych?? Idę zobaczyć w ramach spaceru, pozdrawiam

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx9.xx0 
 • _gość

  09.09.2011, 22:39

  ale o co chodzi

  Pobłocki - wróg MOPS, patronem imprezy ? ? ? Kpina. Przecież nie interesują go ludzie starsi, chorzy, upośledzeni.

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx4.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.