Kolejne letnie koncerty w ogrodzie

gitara

odbyło się
22
06.2011
Środa
Tczew - Kolejne letnie koncerty w ogrodzie
Organizatorzy zapraszają na wieczorne koncerty do letniego ogrodu Kanionu (Tczew, ul. Wojska Polskiego).

22.06.2011, środa godz 20.00

Koncert zespołu "BLUESKI"

Informacje o zespole

Zespół, kiedyś pod nazwą HOMEOVOX, działa od 2006 roku pod kierownictwem Agaty Demidowicz, a wokalistki to uczennice lub absolwentki I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Tczewie. Skład zespołu co roku się zmienia. Dziewczęta spotykają się po zajęciach, aby muzykować i śpiewać gatunki muzyki takie jak: soul, jazz, folk i pop. Zespół nagrał trzy płyty, jako zapis swojej działalności: płytę "Już za rok matura" w roku 2006, a w roku 2007 płytę "Pod prąd". Druga płyta zespołu HOMEOVOX, to repertuar obejmujący między innymi utwory śpiewane oryginalnie przez Stinga, The Gipsy Kings, Arethę Franklin, Michaela Buble’a, Ellę Fitzgerald, Krzysztofa Klenczona czy Ewę Bem. Część utworów wchodziła w skład programu poetycko-muzycznego "Moje serce to jest muzyk" przedstawionego 29 listopada 2006. Trzecia płyta, o tytule "W kolorze blue", z roku 2008, to płyta z piosenkami autorskimi Agaty Demidowicz. Sporo piosenek pochodzi również z programu poetycko-muzycznego o tym samym tytule. Charakter trzeciej płyty to w dużej mierze nastrojowość i trochę nostalgii ("Bosa Blue Bossa"), ale nie brak i bardziej żywiołowych utworów, takich jak "Wieczorna fala", "Prosty blues po polsku" oraz "Ogień".

Zespół ma na swoim koncie występy na corocznym Finale Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego w Tczewie, występ w sali koncertowej Tczewskiego Centrum Kultury podczas Dni Ziemi Tczewskiej, podczas uroczystego zakończenia kursu języka angielskiego finansowanego z funduszy europejskich "Angielski dla współpracy w Europie" w Centrum Edukacji Dorosłych w Tczewie oraz występ podczas rozdania międzynarodowej nagrody dla indywidualności żeglarskich i morskich Conrady 2006 w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku, a także koncert w klubie żeglarskim "Zejman" na Wyspie Spichrzów. Założeniem zespołu jest systematyczna praca i przemyślany wybór tekstów, choć niektóre trzeba naturalnie potraktować z lekkim przymrużeniem oka, większość z nich wyraża entuzjazm do świata i życia, i … miłości. Jesienią 2010 powstał pomysł na nowy program, tym razem muzyczny: "Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie" i został zrealizowany.

Zespół działa od listopada w nowym składzie i nazywa się obecnie BLUESKI! Oprócz występu na wyżej wspomnianym programie muzycznym, występowałyśmy na Targach Edukacyjnych w II LO, na Dniu Otwartym szkoły, gdzie zagrałyśmy z Piotrem Małkiewiczem (bas) i Tomaszem Boćkowskim (perkusja), oraz na zakończeniu roku szkolnego dla klas trzecich. Najbliższy planowany występ: niedziela, 19 czerwca, Bulwar nad Wisłą, godz. 16.50

W maju tego roku, z pomocą muzyków z zespołu GTC: Tomasza Boćkowskiego, Piotra Małkiewicza i Michała Sadowskiego (gitary), nagrałyśmy rockową piosenkę o tytule PIOSENKA MARKETINGOWA, jako reklamówkę dla naszego Liceum! Można już jej posłuchać na stronie głównej zespołu www.homeovox.eu , a niebawem, (lub już jest, sprawdźcie), zostanie umieszczona na stronie głównej naszej szkoły.

Na co dzień, jesteśmy zespołem typowo wokalnym, o bardziej kameralnym brzmieniu.

Obecny skład:
Beata Gdula - śpiew
Dominika Andrzejewska - śpiew
Agnieszka Skowrońska - śpiew
Agata Demidowicz - gitara elektryczna

24.06.2011 Sobota godz 20.30

Koncert zespołu "UN KNOWS"

23.06.2011 Czwartek i tak co tydzień - godz 20.00 LETNIE KARAOKE w Ogrodzie

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • wojtek_gość

  20.06.2011, 17:50

  koncert

  wpiatek czy wsobote jest koncert??

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx8.xx2 
 • jahoo!_gość

  22.06.2011, 02:07

  hmm...

  W niedziele!

  Odpowiedz
  IP: 81.103.xx8.xx7 
 • _gość

  22.06.2011, 17:07

  w piątek od około 20

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.