Jak zachować młodość - spotkanie w Fundacji dla Tczewa

Fundacja dla Tczewa (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
10
06.2010
Czwartek
Tczew - Jak zachować młodość - spotkanie w Fundacji dla Tczewa
Już 10 czerwca (czwartek) w biurze Fundacji dla Tczewa odbędzie się spotkanie na temat zabiegów kosmetycznych i roli masażu w zachowaniu młodości. Wejście na wykład, podczas którego eksperci prezentować będą, również na gościach, nowoczesne metody masażu jest bezpłatne.

To będzie już ostatnie spotkanie o profilaktyce zdrowotnej z cyklu "Życie po 40tce, 50tce..." przygotowanego przez Fundację dla Tczewa. Tym razem w siedzibie organizacji przy Alei Zwycięstwa zajęcia poprowadzą Magdalena Gałka i Estera Reszka z gabinetu " Amelia". Panie opowiadać będą miedzy innymi o zabiegach kosmetycznych i masażu, który pomaga w zachowaniu młodości. Kobiety przyniosą z sobą między innymi sprzęt do endermologii, czyli walki z cellulitem. Dzięki niemu możliwa jest likwidacja zwiotczeń, modelowanie ciała, redukcja cellulitu, drenaż limfatyczny i lifting twarzy. Co ważne, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, gdyż usuwając tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów. Ta rewolucyjna metoda pozwala na zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.
-Oprócz tego przygotujemy stół do masażu. Prezentować będę na ochotnikach masaż klasyczny, czy też refleksoderapię stóp. Oprócz tego uczyć będę jak wykonywać akupresurę stóp- zachęca Estera Reszka.

Przedsięwzięcie realizowanego jest przez Fundację dla Tczewa we współpracy ze Starostwem Powiatowym.

Czwartek (10 czerwca)
Aleja Zwycięstwa 6, Tczew
Godzina 18.15
Drukuj
Prześlij dalej