"Sambor II - książę tczewski" - promocja książki

Sambor II - książę tczewski (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
18
03.2010
Czwartek
Tczew - "Sambor II - książę tczewski" - promocja książki
Prezydent Miasta Tczewa i Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zapraszają na promocję książki Błażeja Śliwińskiego pt. "Sambor II - książę tczewski", która odbędzie się 18 marca 2010 roku o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6. Publikacja została wydana w ramach obchodów Jubileuszu 750-lecia miasta Tczewa.

Prof. dr hab. Błażej Śliwiński specjalizuje się w historii średniowiecznej i naukach pomocniczych historii Polski. Promotor wielu prac doktorskich, autor i redaktor publikacji z zakresu średniowiecza oraz historii Pomorza. Jest Kierownikiem Zakładu Historii Średniowiecza Polski i Nauk Pomocniczych Historii Uniwersytetu Gdańskiego.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  zet48

  16.03.2010, 10:01

  Zaproszenie

  Książka wydaję się ciekawa :) ...chętnie przyjdę

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.