Zapraszają do dyskusji o przyszłości miasta

Czy Tczew się powiększy, okaże się dopiero wkrótce (fot. tcz.pl)

odbyło się
27
06.2011
Poniedziałek
Tczew - Zapraszają do dyskusji o przyszłości miasta
O przyszłości Tczewa, Strategii Rozwoju Miasta i udziale mieszkańców w jej tworzeniu będzie można podyskutować podczas debaty publicznej, która odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Centrum Wystawienniczo - Regionalnego Dolnej Wisły.

Debata odbywać się będzie pod hasłem: "Partycypacja społeczna w procesie tworzenia Strategii Rozwoju Miasta", w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu "Decydujmy Razem". Jednym z uczestników projektu jest Gmina Miejska Tczew.

Podczas debaty będzie mowa m.in. o celach, jakie stawia sobie samorząd miasta:
- wspieranie małych i średnich firm
- nowe funkcje dla "Sadów Bałdowskich" i terenów wojskowych
- poprawa systemu komunikacyjnego miasta
- lepsza jakość kultury, edukacji, sportu i rekreacji
- większa aktywność środowisk lokalnych miasta.
Będzie można zabrać głos w dyskusji, zadać pytania prezydentowi, jego zastępcom, radnym miejskim.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  aga_gość

  27.06.2011, 10:05

  jesli chodzi o rozrywke to gdzie sa domy zabaw dla dzieci? bylam ostatnio w gdansku dom rozrywki dla rodzin . normalnie bajka, dlaczego u nas nic nie ma? blakamy sie p[o ulicach z dzieciakami albo po sklepach miedzy polkami bo nie ma nic kompletnie nic dla dzieciakow zadnych atrakcji aktywnego spedzania czasu. a mlodziez dlaczego nie ma nic dla nich imprez spotkan biwakow ale nie kolosalnoe drogich? ale na miare portfeli:) a co dla starszych dlaczego nie ma imprez dla osob miedzy 25----a wzwyz tylko z 18 to nie impra chce imprez dla przedzialu wiekowego 25+ :)

  Odpowiedz
  IP: 188.33.xx2.xx3 
 • tczew=gość_gość

  29.06.2011, 08:18

  zgadzam się z tobą Aga nic dla dzieci i dla młodzieży nie ma,wtedy się dziwią że są dewastacje bo młodziesz nie ma żadnego zajęcia,mamy radnych co oni robią uchwalają tylko pod siebie,a nic dla ludzi .

  Cytuj
  IP: 77.112.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.