Biznes z duchem czasu - spotkanie kobiet biznesu


odbyło się
28
11.2018
Środa
Tczew - Biznes z duchem czasu - spotkanie kobiet biznesu
Biznes z duchem czasu - spotkanie kobiet biznesu

Termin: 28 listopada (środa) godz. 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy - I piętro sala konferencyjna

W biznesie czasem opłaca się podążać za modą. A przynajmniej wiedzieć, co w trawie piszczy. Inspiracji nigdy dość. Klient kocha nowinki i chce iść z duchem czasu. Przedsiębiorca musi mu to umożliwić. O czym tym razem?
O drukowanym interesie najlepiej w 3d, o ubraniach bez przymierzania, o biznesie z siwą głową, o fabryce młodych Einsteinów, o dymie bez ognia, o piekielnej kuchni i o samochodach w salonach piękności czyli 7 trendów, o których warto wiedzieć.

Spotkania kobiet biznesu są odpowiedzią na potrzeby Pań. Ich celem jest inspiracja, wsparcie, motywacja i promocja swoich pomysłów i biznesów, a poprowadzi je p. Marzena Grochowska z firmy GET CHOICE Innowacyjne Wsparcie Biznesu.

Na uwagę zasługuje fakt, że charakter spotkań został doceniony przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, które objęło patronatem honorowym imprez organizowanych w ramach cyklu: "Szminki ploty papiloty"- http://pskb.pl/2014/03/17/szpilki-ploty-papiloty/
Główne założenia spotkań to budzenie w sobie wewnętrznej motywacji do pozytywnych zmian i rozwoju, odkrywanie swoich atutów, promowanie własnych biznesów i przekuwanie pasji w biznes oraz nade wszystko budowanie pewności siebie niezależnej od pogody.
Na każdym spotkaniu dajemy Paniom możliwość spotkania nowych osób i nawiązania trwałych relacji biznesowych!

Na tym spotkaniu nie może was zabraknąć!
Zobacz relację z naszych dotychczasowych spotkań: http://dp.tczew.pl/category/aktualnosci/kobiety-biznesu/

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Obrońców Westerplatte 3" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA