Festiwal Kultury Japońskiej


odbyło się
02
02.2011
Środa
Tczew - Festiwal Kultury Japońskiej
ACK Zebra oraz Fundacja Pokolenia zapraszają na "Festiwal Kultury Japońskiej" organizowany w ramach projektu "Włącznik".

Festiwal ma na celu promować kulturę japońską, wszystko co z nią związane, oraz poprawić stosunki pomiędzy japońską kulturą oraz Polską czyli:
- Zdobyć wiedzę o Japonii i nauczyć się ją wykorzystywać w życiu.

Jeżeli chciałbyś poznać historię Japonii oraz jej korzenie lub jesteś zagorzałym fanem anime/manga to miejsce dla ciebie! Oferujemy także wystawienie swoich prac związanych z anime/manga na pokaz. Zapraszamy też na pokaz filmów japońskich i anime które odbędą się w salce kinowej ACK Zebra. Jest tez możliwość posłuchania japońskiej muzyki oraz wiele innych atrakcji! Wystarczy przyjść !

Jeżeli chcesz wystawić swoje prace na pokaz wystarczy przyjść o godzinie 14:00 do Alternatywnego Centrum Kultury "Zebra" i przekazać swoje prace któremuś z wolonatriuszy.


Miejsce: Alternatywne Centrum Kultury "Zebra"
UL. Kościelna 6/7
Start: 2 Luty. Godz 16:00 / 3 Luty. Godz 16:00
Wstęp Wolny!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Innominate

  30.01.2011, 21:52

  Poprawka !!

  Start: 2 Luty. Godz 16:00 - 20:00 / 3 Luty. Godz 16:00 - 20:00

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia